Мінкультури та Міноборони України підтримали роботу журналістів під час війни
Мінкультури та Міноборони України підтримали роботу журналістів під час війни
Міністерство культури та інформаційної політики України і Міністерство оборони України опублікували спільну заяву на підтримку представників ЗМІ.
Так, міністерства нагадали, що журналісти, які працюють у зонах бойових дій, постійно знаходяться у страху і напруженні, ризикують власним життям, аби донести правдиву інформацію. Як йдеться у заяві, держава це розуміє та цінує внесок українських та іноземних ЗМІ в інформаційну політику країни.
«Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну журналістська спільнота об’єдналась і єдиним фронтом виступила проти російської пропаганди, руйнуючи хворі фантазії кремлівських наративів.
Українська держава розуміє і високо цінує внесок представників українських та іноземних ЗМІ у інформаційну політику країни. Після перемоги над окупантами, враховуючи набутий досвід, ми обов’язково спільно напрацюємо необхідні рішення для більш ефективної взаємодії і покращення роботи окремих процесів», – зазначили в МКІП та Міноброни.
Вони також закликали ЗМІ продовжувати дотримуватись правил під час воєнного стану, щоб не наражати себе та інших на небезпеку. Крім того, нагадали громадянам, що не можна публікувати в мережі безпекову інформацію, аби не шкодити українським військовим.
«Суспільство має довіряти та підтримувати журналістів та військових у їхній нелегкій роботі. Міністерство культури та інформаційної політики України та Міністерство оборони України дякує представникам четвертої влади за їхню самовіддану роботу, професійність і безстрашність у висвітленні російської агресії проти України», – додали в міністерствах.
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр дала сім порад журналістам, як працювати під час війни в Україні.
Ілюстрація: Міноборони України