20:38
Четвер, 22 Жовтня 2020

Мендель повідомила, що Суспільне не запросили на інтерв'ю з президентом через низькі рейтинги

11 846
І вважає, що президент не має сприяти їхньому підвищенню.
Мендель повідомила, що Суспільне не запросили на інтерв'ю з президентом через низькі рейтинги
Мендель повідомила, що Суспільне не запросили на інтерв'ю з президентом через низькі рейтинги

Речниця президента України Юлія Мендель повідомила, що Суспільне не запросили на інтерв'ю з головою держави начебто через низькі рейтинги. Це вона написала у коментарі під власним дописом у Facebook про те, як Володимир Зеленський поспілкувався із представниками ICTV, «Інтера», «1+1» та «України».

«На жаль, ми не можемо запросити всі телеканали. І, як в усіх країнах, запрошували за рейтингами. Так роблять скрізь. Суспільному мовнику ми щиро бажаємо якісного контенту, широкого залучення аудиторії! І саме тому при новій владі їм уперше було виділено весь бюджет. Чекаємо!» - зазначила Юлія Мендель.

У відповідь користувачі написали, що інтерв'ю президента могло б сприяти підвищенню рейтингів суспільного мовника.

«То президент має сприяти підвищенню рейтингів? Ми не обмежуємо іх у жодному випадку у роботі на суспільство. Здається, там очевидно, що нема жодних обмежень від влади. Ми чекаємо вищих стандартів, якісних матеріалів та підвищення довіри суспільне. І абсолютно підтримуємо ці прагнення суспільного мовника. Впевнена, що колись Суспільне матиме такі ж стандарти та рейтинги, як ВВС!» - відповіла Юлія Мендель.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» ведучим чотирьох українських телеканалів – Анні Пановій з «України», Лідії Таран з «1+1», Олені Фроляк з ICTV та Олексію Ліхману з «Інтера».

Раніше Юлія Мендель переплутала Латвію з Литвою, але потім заявила, що це нібито був тролінг, а воназа весь час на цій посаді не переплутала жодної географічної назви.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11846
Переглядів
Коментарі
Телепузик
21:53 / 23 Жовтня 2020
Проросійський Інтер був бо рейтинг високий серед москалів? Какая разніца аби популярний - а чи виправдовує Путіна і працює проти Укоаїни на Кремлб чи ні неважливо? Осб такі президенти раз за разом. І новий не з політики тиким же виявився. По суспільному - тривала довга боротьба за незалежність телеканалу від чиновників і тепер проситись на поийом до несмішного президента задля рейтингів... Не перетворювтись на щвичайну бюджетну проїдаловку як депутати і їз помвчники, а гарні прлграми просувти і президенти різні невдалі самі проситимуться і хабарі пропонуватимуть. Де на супутнику Суспільне? Ось з чого слід починатм.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду