11:57
Понеділок, 22 Червня 2020

Верховна Рада оновила свій офіційний сайт

649
Розробником нового сайту стала компанія Kitsoft, яка розробляла й сайт уряду.
Верховна Рада оновила свій офіційний сайт

З 19 червня 2020 року запрацював оновлений сайт парламенту.

За словами керівника управління комп’ютеризованих систем апарату парламенту Олексія Сидоренка, нова модернізована версія сайту розроблена для всіх типів мобільних пристроїв, сайт має менш громіздку структуру, він більш повніший і відкритіший. «Крім того, додався новий розділ «Медіа-центр», в якому зібрана вся корисна інформація для журналістів (анонси, новини, відео тощо)», – сказав він у коментарі «Детектору медіа».

Як розповів пан Сидоренко, сайт належить управлінню справами Апарату парламенту. «Сайт ще в процесі модернізації, яка має завершитися до початку четвертої сесії, тобто до початку вересня 2020 року. Синхронно відбувається перехід на електронний документообіг та систему «електронний законопроект». Тобто відбуваються комплексні зміни», – уточнив Олексій Сидоренко, додавши, що журналісти можуть звертатися зі своїми зауваженнями чи пропозиціями щодо покращення роботи парламентського сайту.

Нагадаємо, 12 листопада 2019 року пресслужба ВР повідомляла про запуск офіційного вебсайта Верховної Ради України, а також – що модернізацію сайту майже завершили.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
649
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
02 Серпня 2020
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду