19:05
Середа, 14 Серпня 2019

Апеляційний суд переніс на вересень розгляд справи про позбавлення «112 Україна» ліцензії

На каналі вважають, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не розглядала питання продовження ліцензій, щоб термін їх дії закінчився в день відмови в їх продовженні, та звинувачують регулятора у «неправомірної бездіяльності».
Апеляційний суд переніс на вересень розгляд справи про позбавлення «112 Україна» ліцензії
Апеляційний суд переніс на вересень розгляд справи про позбавлення «112 Україна» ліцензії

Про це повідомляє пресслужба телеканалу 14 серпня.

«Сьогодні мали розглянути нашу апеляцію, яка стосується незаконності скасування заборони Нацраді відмовляти у продовженні ліцензії. Це засідання було призначено дуже терміново, у нехарактерний для Шостого апеляційного адміністративного суду спосіб, а саме: суддів було визначено за системою авторозподілу близько 12:00 12 серпня, тобто позавчора. Вони одразу, через два дні, призначили на сьогодні засідання. Сторонам, згідно з Кодексом, мали повідомити не далі, як за 5 днів до засідання. Є купа процедур, які було порушено, і навіть на засіданні помічник вказував на належне повідомлення, але ми довели суду, що одні сторони взагалі не були повідомлені, а інші були повідомлені належним чином», - розповів юрист каналу Василь Сметана.

Юрист сумнівається в незалежності цього складу суддів у можливості винесення в цій справі об'єктивного рішення.

«Ми подали не тільки клопотання про відкладення, щоб усі сторони могли з'явитися, тому що сьогодні з'явилися не всі учасники. Ми також заявили відвід суддям», - додав Василь Сметана.

Нагадаємо, Нацрада не має можливості самостійно анулювати ліцензію телеканалу, тож йде за процедурою: періодично проводить перевірки, фіксує порушення, застосовує санкції. Кожна з п’яти регіональних компаній «112 Україна» має п’ять попереджень, штраф і позов Нацради до суду щодо анулювання ліцензії за недотримання визначених ліцензіями програмних концепцій. Усі компанії не сплатили штрафів та оскаржують у суді всі рішення Нацради про санкції та про відмови в переоформленні ліцензій. Нацрада поступово виграє ці процеси, але їх дуже багато, а суди працюють повільно.

Таким чином, компанії втягли Нацраду в нескінченний судовий процес, а розгляд позовів Нацради про анулювання ліцензій заблоковано до моменту вирішення в суді інших справ.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
356
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду