Хмельницький суд відхилив апеляцію Шиньковича до журналістів

Хмельницький суд відхилив апеляцію Шиньковича до журналістів

15 Серпня 2019
1279
15 Серпня 2019
13:17

Хмельницький суд відхилив апеляцію Шиньковича до журналістів

1279
Раніше Хмельницький міськрайонний суд не задовольнив позов Андрія Шиньковича до ТОВ «Продюсерський центр "Ексклюзив"» щодо спростування інформації.
Хмельницький суд відхилив апеляцію Шиньковича до журналістів
Хмельницький суд відхилив апеляцію Шиньковича до журналістів

Хмельницький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу Андрія Шиньковича, народного депутата восьмого скликання від Блоку Петра Порошенка, подану на рішення суду першої інстанції. Про це свідчить постанова суду від 8 серпня, передає «Незалежний громадський портал».

Андрій Шинькович оскаржував сюжет телеканалу «Ексклюзив» під назвою «Як нардепи на Хмельниччині привласнюють чужу роботу», у якому журналісти розкритикували тоді ще депутата за піар на ремонті державної дороги в своєму окрузі.

За словами представниці апеляційного суду Юлія Салдан, суд погодився, що «Андрій Шинькович, будучи народним депутатом, є публічною особою, а тому свідомо відкритий для прискіпливого контролю за його особою, як з боку пересічних громадян, так і ЗМІ». Зазначається, що інформація, поширена журналістами, стосується виключно професійної депутатської діяльності політика, а не його приватного життя.

«Позивач не надав суду належних і допустимих доказів того, що йому дійсно заподіяна моральна шкода або настали інші негативні наслідки через розповсюдження інформації про нього», – йдеться в повідомленні.

Крім того, Хмельницький апеляційний суд щодо висновку експерта за результатами лінгвістичної експертизи тексту сюжету постановив, що такий висновок не є однозначним: «Тому суд першої інстанції правомірно не прийняв його як доказ того, що інформація із спірного відеоматеріалу є недостовірною та такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію позивача».

Нагадаємо, 27 лютого 2019 року Хмельницький міськрайонний суд не задовольнив позов народного депутата від Блоку Петра Порошенка Андрія Шиньковича до ТОВ «Продюсерський центр "Ексклюзив"». Нардеп вимагав спростувати інформацію, подану в сюжеті телеканалу.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1279
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду