17:19
Середа, 10 Липня 2019

Комітет свободи слова відправив на доопрацювання обидва законопроекти про лихослів’я

Через закінчення каденції Верховної Ради 8-го скликання, ці законопроекти не мають шансів бути ухваленими. 21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до парламенту.
Комітет свободи слова відправив на доопрацювання обидва законопроекти про лихослів’я
Комітет свободи слова відправив на доопрацювання обидва законопроекти про лихослів’я

Комітет з питань свободи слова та інформаційної  політики на черговому засіданні 10 липня 2019 року відправив на доопрацювання проект Закону № 10414 «Про протидію лихослів’ю» (про дематюкацію мови) (про внесення змін до деяких законодавчих актів України про дематюкацію мови), внесений народним депутатом України Ольгою Богомолець. А також повернув на доопрацювання автору народному депутату Ользі Черваковій альтернативний законопроект № 10414-1 «Про протидію лихослів'ю» (про дематюкацію мови) (про внесення змін до КУпАП щодо протидії лихослів'ю). Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердив член Комітету свободи слова Григорій Шверк.

«Під час обговорення цього проекту я запитав навіщо Ольга Богомолець це робить, бо ж проект не може бути розглянутий Верховною Радою цього скликання, а в наступній каденції всі не ухвалені законопроекти «згорають». З юридично-правової точки зору не було сенсу зараз реєструвати новий проект. Вона відповіла, що це розуміє, але на її думку, це дуже нагальна проблема. І вона буде займатися нею й надалі. І хоча не буде народним депутатом в наступній каденції парламенту, все одно лобіюватиме такий законопроект. Вона погодилася із зауваженнями юристів і сама запропонувала забрати на доопрацювання свій проект. Обидва законопроекти ми повернули на доопрацювання, тому що у них немає шансів бути ухваленими», – сказав Григорій Шверк.

Нагадаємо, 2 липня 2019 року у Верховній Раді зареєстрували законопроект про очищення української мови від матюків, а 9 липня 2019 року – альтернативний проект.

«Детектор медіа» писав, як медійники відреагували на реєстрацію законопроекту Ольги Богомолець.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
360
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду