11:11
Четвер, 1 Березня 2018

Медуніверситет Богомольця хоче витратити на «висвітлення діяльності в ЗМІ» понад 3 млн грн

6 лютого Національний медичний університет імені О.О. Богомольця оголосив тендер щодо висвітлення діяльності університету в ЗМІ у 2018 році вартістю 3,11 млн грн.
Медуніверситет Богомольця хоче витратити на «висвітлення діяльності в ЗМІ» понад 3 млн грн
Медуніверситет Богомольця хоче витратити на «висвітлення діяльності в ЗМІ» понад 3 млн грн

Про це повідомляють «Наші гроші», посилаючись на сайт публічних закупівель Prozorro.

Кошти виділено на створення і розміщення інформаційних матеріалів на телебаченні та радіо, у пресі та інтернет-виданнях.

«Наші гроші» зауважують, що про маркування позначкою «Реклама» у тендерній документації не йдеться.

У технічному завданні, зокрема перераховано такі формати: новини, інформаційні й аналітичні статті, прес-релізи, інтерв’ю, (фото)репортажі, заяви, коментарі, оголошення, звернення, відкриті листи, прес- і відео-конференції, прес-брифінги, прямі включення і звернення, сюжети, програми, фільми, а також журналістські розслідування. Також зазначено, що виконавець вестиме щоденний медіа-моніторинг матеріалів, що стосуються діяльності університету, та консультуватиме його із різних питань, у тому числі щодо іміджу та антикризового менеджменту.

Видання звертає увагу на те, що тендер було оголошено невдовзі після двох випадків зникнення студентів НМУ імені Богомольця. На початку січня зник Дмитро Витищенко, а на початку лютого – Мукаддас Насирлаєва з Турменістану, котра, як з’ясувалося пізніше, вчинила самогубство.

Згодом Міністерство охорони здоров’я відсторонило ректора університету Катерину Амосову та директора Центру тестування при МОЗ Ірину Булах.

Частина студентів і викладачів оголосили страйк на знак незгоди із рішенням МОЗу про відсторонення Амосової.

Нагадаємо, 27 лютого невідомі побили активіста та журналіста Олега Яценка в Національному медичному університеті ім. О.Богомольця, який знімав на відео страйк персоналу вишу.

Читайте також

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
257
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop