09:41
Четвер, 14 Грудня 2017

Нацрада планує в 2018 році запустити аналогове телемовлення на анексований Крим – Костинський

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення планує наступного року запустити аналоговий телевізійний сигнал із території Херсонської області на анексований Росією півострів.
Нацрада планує в 2018 році запустити аналогове телемовлення на анексований Крим – Костинський
Нацрада планує в 2018 році запустити аналогове телемовлення на анексований Крим – Костинський

Про це під час марафону Радіо Крим.Реалії «Сто днів ефіру в Криму» розповів член Нацради Сергій Костинський.

«Наша позиція в тому, що спочатку ми робимо, потім завершуємо проект, і тільки потім говоримо, звичайно, я не озвучую плани. Але аналогове мовлення на Крим планується. І нам дуже розв'язує руки закон №6565, згідно з яким не потрібно проводити конкурси, отримувати ліцензії», – сказав пан Костинський.

Костинський нагадав, що мовлення на Крим не має комерційної складової і «є патріотичним проектом».​

Як повідомляв «Детектор медіа», 7 грудня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України», яким узаконено поняття тимчасового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення і надання відповідних дозволів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення замість ліцензій за заявковим принципом на позаконкурсних підставах.

За законопроект № 6565 «Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення» у другому читанні та в цілому проголосував 241 народний депутат.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення» розробило Міністерство інформаційної політики влітку 2016 року. Законопроект пропонував узаконити поняття тимчасового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення і надання відповідних дозволів Нацради. 20 липня 2016 року законопроект погодила Нацрада, яка надала дві пропозиції до проекту: щоб тимчасове мовлення існувало лише на прикордонних з Росією територіях і щоб УДЦР прораховував частоти для тимчасового мовлення на безоплатній основі. Розробник врахував тільки другу пропозицію.

Нагадаємо, 17 серпня з Чонгарської телерадіовежі в Херсонській області розпочалася трансляція цифрового телебачення на територію анексованого Криму. На територію Північного Криму транслюються п'ять каналів – «UA: Крим», «5 канал», «Прямий канал» (колишній «Тоніс»), ICTV, «Чорноморська телерадіокомпанія».

23 листопада Сергій Костинський повідомив, що Київ збільшив потужність мовлення на територію анексованого Росією Криму більш ніж утричі.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
573
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop