У Києві відкрилася фотовиставка з історіями переселенців

У Києві відкрилася фотовиставка з історіями переселенців

6 Лютого 2015
3730
6 Лютого 2015
19:08

У Києві відкрилася фотовиставка з історіями переселенців

3730
У Києві відкрилася фотовиставка з історіями переселенців
У Києві відкрилася фотовиставка з історіями переселенців

5 лютого в київському торгівельному центрі «Глобус» розпочала роботу фотовиставка «12 історій, які вам варто знати». Про це повідомляють організатори експозиції - громадська ініціатива «КримSOS» та видання «Українська правда». Проект підтримали Агентство ООН у справах біженців та Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив.

 

Фотографи розповіли про 12 вимушених переселенців та їхні родини з Криму і сходу України. Ці історії, як відзначають організатори, подані у позитивному ключі - «у рамках роботи з проблемою дискримінації переселенців». «Герої - звичайні люди, змушені покинути будинок і отримати статус "внутрішньо переміщеного особи"», - зазначається у повідомленні для ЗМІ.

 

Кожну світлину супроводжує детальна історія переселенців. Автори світлин - Андрій Дзюня, Ірена Скуратівська.

 

«За даними Агентства ООН у справах біженців на 23 січня 2015 в Україні налічується 938640 внутрішньо переміщених осіб. Більшість переселенців стикається з низкою проблем: питання пошуку житла, роботи, адаптації на новому місці, - відзначають організатори виставки. - В силу різних причин їх імідж переживає не кращі часи - в ЗМІ активно тиражується інформація про неплатоспроможність і непорядний поведінці вихідців з Криму і сходу України. В результаті одностороннє, часто спотворене висвітлення проблеми призводить до дискримінації цієї категорії людей. Проте варто враховувати, що багато переселенці нічим не відрізняються від всіх інших громадян України - і серед них є чимало людей, гідних стати прикладом і зразком для наслідування».

 

«Детектор медіа»

Фото надане організаторами виставки

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3730
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду