Віцеспікерка ВР запропонувала продовжити обговорення законопроєкту про медіа

Віцеспікерка ВР запропонувала продовжити обговорення законопроєкту про медіа

17 Лютого 2020
2311

Віцеспікерка ВР запропонувала продовжити обговорення законопроєкту про медіа

2311
Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк запропонувала продовжити обговорення законопроєкту про медіа, щоб винести в парламент виважену версію документа.
Віцеспікерка ВР запропонувала продовжити обговорення законопроєкту про медіа
Віцеспікерка ВР запропонувала продовжити обговорення законопроєкту про медіа

Про це вона сказала під час погоджувальної ради, передає «Цензор.нет».

«Я б хотіла наголосити на неоднозначності медійного закону, який викликає також деякі обурення і не має одностайної підтримки всіх стейкхолдерів і медійників. Я попросила б зробити крок назад, можливо, два кроки назад, спокійно створити робочу групу, спокійно далі обговорити, зняти цю напругу і винести виважений законопроєкт у зал», – повідомила Олена Кондратюк.

Нагадаємо, законопроєкт № 2693 «Про медіа» зареєстрували 27 грудня 2019 року члени Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Микита Потураєв, Євгенія Кравчук, Ірина Констанкевич, Олександр Кабанов, Андрій Боблях, Єлізавета Богуцька, Тетяна Тябуха, Павло Сушко, Дмитро Нальотов, а також членкиня Комітету з питань свободи слова Тетяна Циба.

17 січня Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував парламенту прийняти за основу законопроєкт  № 2693  «Про медіа».

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова більшістю голосів представників фракції «Слуга народу» підтримав законопроєкт «Про медіа» (№ 2693) і рекомендував парламенту ухвалити його в першому читанні.

Новий законодавчий акт має стати комплексним документом, що прийде на зміну кільком медійним законам: про телебачення і радіомовлення, про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні, про інформаційні агентства, про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів, про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації.

Фото: Цензор.нет

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2311
Читайте також
04.02.2020 16:27
Роман Головенко, Інститут масової інформації
1 618
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду