ПРОЕКТИ
16:06
Понеділок, 11 Грудня 2017

Комітет свободи слова підтримав проект щодо протидії пропаганді держави-агресора

Комітет вирішив надати Міністерству інформаційної політики України право замовляти виробництво передач, метою яких є розвінчування ворожих міфів
Комітет свободи слова підтримав проект щодо протидії пропаганді держави-агресора
Комітет свободи слова підтримав проект щодо протидії пропаганді держави-агресора

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на черговому засіданні Комітету 6 грудня 2017 року рекомендував Верховній Раді України прийняти в першому читанні за основу законопроект №7299 «"Про телебачення і радіомовлення" щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора».

Автори проекту – народні депутатами України Вікторія Сюмар, Олена Кондратюк та Ольга Червакова. Проектом пропонується, зокрема, надати Міністерству інформаційної політики України право замовляти виробництво передач, метою яких є розвінчування ворожих міфів.

А також розширити повноваження керівництва Національної суспільної телерадіокомпанії України, пов’язані з трансляцією передач про заходи на території країни-агресора. Зокрема, до ст. 9 закону «Про телебачення і радіомовлення» додається п.9 «Національна суспільна телерадіокомпанія  України має право не здійснювати трансляцію заходу, у тому числі спортивного або розважального, проведення якого відбувається на території держави-агресора та/або держави-окупанта, якщо така трансляція може містити елементи пропаганди та нести загрозу інформаційній безпеці України і щодо чого прийняте відповідне рішення Правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України повідомляла, що може відмовитися від показу Чемпіонату Світу з футболу, який проходитиме на території Росії у 2018 році.

Читайте також

Фото: proua.com.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
511
Переглядів
Коментарі
Антихох
00:57 / 12 Грудня 2017
Долб**бы из хо**яцкого "министерства правды" скоро дойдут до запрета использования слова "Россия" )))
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop