Рада відмовилася розглядати законопроект про протидію пропаганді держави-агресора

Рада відмовилася розглядати законопроект про протидію пропаганді держави-агресора

19 Грудня 2017
1571
19 Грудня 2017
15:15

Рада відмовилася розглядати законопроект про протидію пропаганді держави-агресора

1571
Верховна Рада 19 грудня не включила до порядку денного сесії законопроект №7299 про внесення змін до закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора.
Рада відмовилася розглядати законопроект про протидію пропаганді держави-агресора
Рада відмовилася розглядати законопроект про протидію пропаганді держави-агресора

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій запропонував депутатам включити цей законопроект до порядку денного, щоб 21 грудня розпочати його розгляд. Він тричі ставив свою пропозицію на голосування, і тричі вона не набрала необхідного мінімуму голосів (226 голосів).

Як повідомляв «Детектор медіа», Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на черговому засіданні Комітету 6 грудня 2017 року рекомендував Верховній Раді України прийняти в першому читанні за основу законопроект №7299 «"Про телебачення і радіомовлення" щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора».

Автори проекту – народні депутатами України Вікторія Сюмар, Олена Кондратюк та Ольга Червакова.

Проектом пропонується, зокрема, надати Міністерству інформаційної політики України право замовляти виробництво передач, метою яких є розвінчування ворожих міфів. А також розширити повноваження керівництва Національної суспільної телерадіокомпанії України, пов’язані з трансляцією передач про заходи на території країни-агресора. Зокрема, до ст. 9 закону «Про телебачення і радіомовлення» додається п.9 «Національна суспільна телерадіокомпанія  України має право не здійснювати трансляцію заходу, у тому числі спортивного або розважального, проведення якого відбувається на території держави-агресора та/або держави-окупанта, якщо така трансляція може містити елементи пропаганди та нести загрозу інформаційній безпеці України і щодо чого прийняте відповідне рішення Правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Законопроект № 7299 «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора» зареєстрували 16 листопада його автори - народні депутати з Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар, Олена Кондратюк і Ольга Червакова.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1571
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду