ПРОЕКТИ
Прес-релізи
28 Квітня 2017
Вчора на каналі «1+1» з успіхом завершився найдраматичніший серіал весни «Хороший хлопець» виробництва «1+1 Продакшн», продемонструвавши високі показники телеперегляду.
Творці фільму «Україна. Повернення своєї історії» ініціювали петицію за збереження старовинної вулиці часів Київської Русі у Києві
28 Квітня 2017
В мережі набуває поширення петиція від творців документального історичного фільму «Україна. Повернення своєї історії» з закликом врятувати археологічні розкопки на Поштовій площі у Києві, де два роки назад знайшли вулицю часів Київської Русі. Відповідна петиція з’явилася на сайті КМДА.
27 Квітня 2017
У п'ятірку найпопулярніших телеканалів увійшли виключно національні канали. Перше місце у рейтингу зайняв – «1+1», який зміг утримати лідерство протягом трьох місяців. Друге місце дісталося СТБ, ICTV, «Україна» і «Новий» розташувалися на третьому, четвертому і п'ятому місці відповідно.
27 Квітня 2017
Наказом Держкомтелерадіо затверджено Рекомендації з підготовки рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання, яке має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України на митну територію України.
Назван победитель первой в Украине битвы блогеров Makeup Battle
26 Квітня 2017
Первая в Украине битва beauty-блогеров MakeUp Battle, организованная медиа-компанией «Бурда Украина», завершилась победой Марии Старовойт. Она получает съемку для обложки журнала «Лиза» и главный приз - поездку в Мюнхен на эксклюзивный мастер-класс от главного визажиста бренда ARTDECO.
Названо переможців PRAVDA Awards 2017
26 Квітня 2017
21 квітня 2017 року в готелі InterContinental відбулася церемонія нагородження переможців 11-го всеукраїнського конкурсу PR-проектів PRAVDA Awards. Провідні українські та зарубіжні спеціалісти відзначили роботи агентств, які відповідають викликам часу та знаходять ефективні й креативні рішення.
Проект «Тіні забутих предків. Виставка» увійшов в шорт-лист European Excellence Awards 2017
21 Квітня 2017
«Тіні забутих предків. Виставка», організована FILM.UA та арт-центром Я Галерея в 2016 році, увійшла в шорт-лист престижного конкурсу European Excellence Awards 2017 в галузі зв'язків з громадськістю. Проект буде боротися в категорії «Національні та регіональні кампанії. Східна Європа» ще з двома учасниками з Румунії - Itsy Bitsy FM і GSK Consumer Healthcare. Переможців оголосять 31 травня на церемонії нагородження в Брюсселі.
На Lviv Media Forum 2017 презентують книжку репортажів “Вбити дракона. Українські революції”
21 Квітня 2017
Львівський медіафорум запускає власне видавництво. Спільно зі Школою журналістики УКУ до видання готують український переклад збірки репортажів польської журналістки і письменниці Катажини Квятковської-Москалевич. “Вбити дракона. Українські революції” презентують 26 травня на Lviv Media Forum 2017.
Пресса остается ведущим медиаканалом для luxury-брендов
20 Квітня 2017
Согласно исследованиям Luxury Advertising Expenditure Forecasts 2017 медиаагентства Zenith, после небольшого снижения в 2016 году, мировые инвестиции в рекламу предметов роскоши опять выросли и продолжат свой рост в 2018 году. Показатель роста рекламных бюджетов в этой категории составит 2,9% в 2017 году и 3,9% в 2018-ом.
19 Квітня 2017
Експертна група Kwendi, незалежна консалтингова група, що працює на ринку медіа-аудиту в Україні та інших пострадянських країнах, уклала контракт з офіційним постачальником телевізійної панелі Республіки Білорусь - компанією «Реальне Вимірювання».
Загалом сторінок: 38 / Загалом записів: 371
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop