ПРОЕКТИ
Прес-релізи
12 Грудня 2017
Небольшой кредитный лимит не означает, что вы не сможете увеличить его в скором времени. Каждый день банковская программа выбирает людей, подходящих под критерии алгоритма, и принимает решение о его повышении. Поэтому следует помнить, что звонить в банк с просьбами бесполезно. Нужно улучшать свои показатели.
Перехід Аутдор святкує свій день народження інноваційним рішенням для клієнтів
12 Грудня 2017
«Детектор медіа»
До свого 21-ого Дня Народження національний оператор зовнішньої реклами «Перехід Аутдор» розмістив демонстраційну рекламу з використанням технології доповненої реальності на біллбордах у Києві.
11 Грудня 2017
З 11 грудня на радіо FM Галичина стартував зимовий сезон зі слоганом - Творимо настрій. Радіо FM Галичина – родинне радіо, яке зберігає свою унікальність, а, відповідно, дбає про збереження українських святкових традицій.
09 Грудня 2017
8 грудня у Брюсселі Європейський Союз та Україна провели 4-у зустріч Ради асоціації. Це була перша така зустріч після набуття чинності Угодою про асоціацію між ЄС та Україною (1 вересня 2017 року), включаючи глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі, а також з часу встановлення безвізового режиму для українських громадян (11 червня 2017 року), які подорожують до Європейського Союзу.
Atlantic Group, що закладав основи комунікаційного ринку України, відзначає 25-річчя
08 Грудня 2017
«Детектор медіа»
У 2017 році один з найбільших комунікаційних холдингів України Atlantic Group відзначає 25-річчя. AGL закладав основи рекламного ринку України. Перші рекламні ролики, перші міжнародні мережеві агентства, перші промо-акції, перші інтегровані комунікаційні рішення, перші інтернет-кампанії та багато іншого були створені в Україні агентствами, які входять до холдингу AGL.
04 Грудня 2017
Прес-служба телеканалу «Україна»
За підсумками листопада 2017 року, телеканал «Україна» посідає перше місце серед вітчизняних телеканалів одразу за двома аудиторіями: 18–54 (міста 50 тис.+) та 18+ (міста 50 тис.+). Канал утримує лідерські позиції від початку року.
Лидер информационного эфира страны телеканал «112 Украина» отмечает свое четырехлетие
28 Листопада 2017
Пресс-служба «112 Украина»
4 года телеканал «112 Украина» в прямом эфире переносит зрителя в эпицентр ключевых событий Украины и мира. Телеканал занял лидерские позиции, и, несмотря на то, что ниша новостных вещателей развивается, и в ней появляются новые игроки, он удерживает свои позиции. Из 14 телеканалов, которые вещают в новостном формате, зритель продолжает выбирать «112 Украина», подтверждая его статус.
II Форум креативных индустрий состоялся! Да здравствует III Форум!
28 Листопада 2017
Пресс-служба Форума креативных индустрий
18 и 19 ноября на НСК «Олимпийский» состоялся Второй Форум Креативных Индустрий – апогей Дней креативности в Украине в 2017 году
Проект «Головна тема» сподобався електоральній аудиторії
22 Листопада 2017
Прес-служба «Медіа Групи Україна»
Прем’єрний випуск суспільно резонансного проекту «Головна тема» з Оленою Кот, присвячений пенсійній реформі, подивились понад 5,6 млн. українців***. Успішний старт підтвердив лідерство каналу «Україна» в інформаційно-аналітичному мовленні. Від початку року канал «Україна» утримує першість за електоральною аудиторією як серед новин, так і серед підсумкових аналітичних тижневиків.
Загалом сторінок: 50 / Загалом записів: 491
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop