ПРОЕКТИ
Прес-релізи
26 Червня 2017
Интересно, почему книжные онлайн-магазины полностью не вытеснили обычные? С этим вопросам мы обратились к экспертам, чтобы выяснить, есть ли будущее у традиционных букинистических маркетов. Вместе мы изучили достоинства и недостатки онлайн и офлайн-магазинов. Результат получился ошеломляющим.
Перші роботи «Де кіно» відображають прагнення українців до змін
24 Червня 2017
Історії про людські почуття, реалії сьогодення та справжні емоції – саме ці теми здебільшого підіймають українці в своїх конкурсних роботах «Де кіно. Епізод 2».
Еліна Бекетова: В 112 International insight ми покажемо погляд світу на події в Україні
23 Червня 2017
«112 Україна» запустив новий проект 112 International insight, в якому західні політики, експерти, журналісти та бізнесмени ексклюзивно для телеканалу дають оцінку тому, що відбувається в Україні та світі. Автор проекту – ведуча Еліна Бекетова – розповіла про те, як народилася ідея, як в короткі терміни вдалося її реалізувати, і чому 112 International insight – це ноу-хау для українського телебачення.
15 Червня 2017
12-13 червня 2017 року у Відні відбулася Конференція ОБСЄ з питань гендерної рівності, в якій взяла участь представниця Національної спілки журналістів України, декан факультету журналістики Одеської юридичної академії Тетяна Кузнєцова.
12 Червня 2017
Нещодавно телеканал «ПлюсПлюс» запустив безкоштовний стікерпак для популярного мессенджеру Telegram. Відтепер герої чарівного світу – Квадрик, Трикутя і Кружко можуть з’явитися у вашому смартфоні.
09 Червня 2017
Пошуки житла і роботи, кошти на лікування та евакуацію – головні проблеми, з якими стикаються журналісти-переселенці. Про це ішлося під час зустрічі секретарів Національної спілки журналістів України з журналістами, котрі виїхали з Донбасу та Криму. Робоча зустріч допомогла визначити основні напрямки допомоги колегам, які постраждали від війни на Донбасі і анексії Криму.
«Пошуково-аналітична система 007» проводить конкурс «Є-Розслідування»
08 Червня 2017
Cтартує «Регулярний національний конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-Розслідування». Мета Конкурсу - популяризація відкритих даних у сфері публічних фінансів
08 Червня 2017
«Волинська журналістика. Виклики сьогодення». Під такою назвою за ініціативи облорганізації НСЖУ в приміщенні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася обласна конференція, де працівники мас-медіа і представники факультету філології та журналістики обговорили найголовніші проблеми професії.
07 Червня 2017
С радостью сообщаем, что регистрация на KYIV MEDIA WEEK 2017 открыта! VII международный медиафорум KYIV MEDIA WEEK состоится с 18 по 22 сентября 2017 года в Hyatt Regency Kyiv (Киев, Украина) и объединит международный рынок контента и целый ряд конференций и специальных мероприятий для профессионалов телевидения, кино, new media и смежных областей в одном месте и в одно время.
MEGOGO поддержал мировую премьеру 5-го сезона «Карточного домика»
02 Червня 2017
Одновременно со всем миром на онлайн-кинотеатре MEGOGO в доступе появился 5-сезон нашумевшего сериала “Карточный домик”. Украинские пользователями уже могут посмотреть новые эпизоды политической саги. Всего - 13 серий.
Загалом сторінок: 41 / Загалом записів: 404
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop