ПРОЕКТИ
Прес-релізи
18 Серпня 2017
Іноземні гості 24-го «Форуму видавців у Львові» вже придбали квитки до Львова та розпочали пакувати свої валізи. Найбільше місця займають звичайно книги. А що привезуть із собою українські літератори, автори та видавці? Зможете дізнатися вже незабаром, адже найбільший книжковий фестиваль Центрально-Східної Європи з нетерпінням чекатиме відвідувачів з 13 по 17 вересня у Львові.
Впервые на KMW - форум CoProduction Meetings состоится в партнерстве с международной платформой B2B DOC
18 Серпня 2017
18 сентября в рамках KYIV MEDIA WEEK 2017 пройдет международный форум B2B Doc CoProduction Meetings, посвященный совместному производству документального контента. Форум организован в партнерстве с международной платформой Baltic to Black Sea Documentary Network (B2B Doc).
Зареєструйтесь і відвідайте Форум видавців у Львові безкоштовно
16 Серпня 2017
Цього року, враховуючи складну економічну ситуацію в країні і дбаючи про добробут малозахищених верств населення Форум видавців вирішив запровадити вільний вхід для певних категорій. Таким чином вчителі, працівники музеїв, пенсіонери, школярі та інші зможуть безкоштовно потрапити у вихор літературних подій, книжкових новинок, познайомитись з авторами і поповнити домашню бібліотеку.
11 Серпня 2017
В межах благодійної акції “Третій вік: задоволення від читання” оголошується конкурс “Моя книжкова полиця”: учасникам, якими можуть бути особи, що досягли віку 60 років, пропонується написати оповідання чи есе про особливу для них книгу, домашню бібліотеку чи подію, пов’язану з книжками.
09 Серпня 2017
В рамках 24-го “Форуму видавців у Львові” вже вшосте відбудеться Всеукраїнська благодійна акція популяризації книжкового дозвілля серед літніх людей – “Третій вік: задоволення від читання”, що реалізовується з 2012 року. Організатор акції – ГО “Форум видавців”. Акція здійснюється під егідою Львівської міської ради в межах програми “Львів – місто літератури ЮНЕСКО”. Ініціативу активно підтримають українські видавці, діячі культури та письменники з усієї України. Цьогорічними “родзинками” програми Акції стане тематичний блок тренінгів та інтерактивних уроків для пенсіонерів.
ICTV зняв «мафіозі» в Межигір’ї
07 Серпня 2017
Телеканал ICTV запустив промокампанію головного комедійного шоу нового сезону – «Комік на мільйон».
04 Серпня 2017
Сьогодні, 4 серпня, каналу ПЛЮСПЛЮС виповнюється 5 років. Незважаючи на юний вік, канал став лідером серед українських анімаційних каналів, успішно налагодив власне виробництво і уже здобув велику кількість нагород.
02 Серпня 2017
Якими мають бути матеріали про війну і ким є журналісти на війні? Кому вони мають служити – інтересам аудиторії чи держави? Ці та інші дискусійні питання розглядалися на семінарі «Світові стандарти журналістики в умовах війни та кризи», що відбувся у Харкові 1-2 серпня.
З липня мобільним додатком «Воля TV» можуть користуватися не тільки абоненти «Волі»
19 Липня 2017
З 13 липня мобільним додатком «Воля TV» зможе користуватись мешканець будь-якого регіону України, навіть якщо він не абонентом компанії-провайдера «Воля».
«ТСН.Тиждень» йде на літні канікули
17 Липня 2017
Вчора глядачі каналу «1+1» побачили заключний випуск сезону інформаційно-аналітичної програми «ТСН. Тиждень». Відсьогодні команда програми йде у відпустку та повернеться в ефір вже наприкінці літа.
Загалом сторінок: 42 / Загалом записів: 420
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop