Прес-релізи
Carat Ukraine выиграло тендер на обслуживание Danone
21 Лютого 2017
2017 рекламный год компании Danone стартовал с выбора нового медиаагентства
Як відстояти свої права та убезпечити життя? Нові рубрики у «Сніданку з 1+1»
21 Лютого 2017
У ранковій програмі «Сніданок з 1+1» з’являться нові рубрики, в яких фахівці із різних галузей надаватимуть експертні поради з юридичних, медичних та гастрономічних питань, а також демонструватимуть основні прийоми самооборони.
20 Лютого 2017
Війна, яку агресор Російська Федерація вже майже три роки веде проти України, суттєво змінила наше життя. Ця війна принесла та приносить нашій країні численні людські втрати й тяжкі економічні та моральні наслідки. Всі події в країні і вчинки тих, хто обтяжений владою та впливами, сьогодні слід аналізувати на тлі невинних жертв, покалічених тіл та зруйнованих хат. І, на жаль, далеко не всі з нас витримують це випробування.
Дві промо кампанії  «1+1 медіа» стали фіналістами PromaxBDA Europe Awards 2017
20 Лютого 2017
До шорт-листу PromaxBDA Europe Awards 2017 увійшли промо кампанія фільму «Розщеплені на атоми» та спеціальний проект «День, коли ми втратили все» до 30-ої річниці Чорнобильської трагедії.
«1+1» розпочав роботу над документальним фільмом «Діти перемоги»
16 Лютого 2017
Новий документальний фільм каналу 1+1 присвячений найдраматичнішим сторінкам української історії, страшним подіям під час Другої світової війни. «Діти перемоги» - сповідь з перших вуст очевидців: війна очима дітей, у яких вона забрала все.
Загалом сторінок: 32 / Загалом записів: 316
Нові тексти на ДМ
2016 Develop
Andrey Chulkov
Develop