ПРОЕКТИ
Прес-релізи
«ТСН.ua» першим серед українських новинарів запустив новий формат мультимедійних публікацій для мобільних
12
19 Червня 2018
Прес-служба «1+1 медіа»
Вже зараз в розділі «ТСН stories» можна почитати історії про те, як весь світ домагається звільнення українського режисера Олега Сенцова, що насправді стоїть за головним знімком світових лідерів на саміті G7, про видовищне виверження вулкана на Гаваях і т.д.
144
19 Червня 2018
Держкомтелерадіо
У Держкомтелерадіо відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу серед регіональних журналістів на краще висвітлення Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», розробленого на виконання Резолюції РБ ООН.
На Шведсько-українському бізнес-форумі підписано угоду між Шведською національною торговою колегією та Офісом з просування експорту України
309
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Сьогодні в Києві на 7-му Шведсько-українському бізнес форумі було досягнуто домовленості між Шведською національною торговою колегією та Офісом з просування експорту України, що ще більше поглибить співпрацю між Швецією та Україною і посприяє українському експорту до Швеції та інших країн ЄС.
«РТМ Діджитал» встановила аутдор-медіагалерею у Києві
172
14 Червня 2018
Перша цифрова рекламна аутдор-медіагалерея в Україні створена компанією «РТМ Діджитал» на бульварі Тараса Шевченка в Києві.
«Злий дім» на телеканалі ZIK змінює формат
218
05 Червня 2018
прес-служба ZIK
Вже сьогодні гострий соціальний проект «Злий дім» на телеканалі ZIK стартує в оновленому форматі прямоефірного ток-шоу. Програма й надалі буде розглядати актуальні проблеми ЖКГ та енергетики, щоправда, значно розширивши свою географію, – не тільки Києва, а всієї України.
«ДжеДАІ» на 2+2 переїхали в нову студію та змінюють дизайн
170
04 Червня 2018
Сьогодні, 4 червня, програма «ДЖЕДАІ» на 2+2 змінює дизайн. Оновлення стосуватимуться логотипу, дизайну студії, візуального оформлення ефіру, брендованих автомобілів та фірмового одягу журналістів. Розробкою нової айдентики займався відділ дизайну каналу 2+2.
Студія «Мамахохотала» створює мультсеріал «Небезпечна зона» для НЛО TV
464
24 Травня 2018
Прес-служба студії «Мамахохотала»
19 травня в «Українському домі» відбувся фестиваль Kyiv Comic Con, на якому студія «Мамахохотала» разом з телеканалом НЛО TV презентували свій мультсеріал «Небезпечна зона».
238
23 Травня 2018
Винодельческий регион Шампань заслужил уважение публики еще до эпохи Средневековья. Здесь были хороши виноградники при монастырях, на которых монахи создавали лучшие образцы вин, использовавшиеся в ритуале причастия. Реймс был особым городом с древности. Именно здесь проводилось помазание всех королей Франции, поэтому неудивительно, что именно здесь был создан самый аристократичный и торжественный напиток.
Загалом сторінок: 56 / Загалом записів: 553
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop