Прес-релізи
Ведущие NewsОne приняли участие в акции ко Дню человека с синдромом Дауна
21 Березня 2017
Сегодня, 21 марта, отмечается Всемирный день человека с синдромом Дауна. В этот день традиционно проводят международный флешмоб Lots of Socks (Много носков), цель которого - привлечь внимание общества к людям с синдромом Дауна, а также выразить им свою толерантность и поддержку.
15 квітня на ICTV – прем’єра тревел-шоу «Відпустка по обміну»
21 Березня 2017
Залишити все і хоч ненадовго з головою зануритися в інше життя – хіба не мріє про це іноді кожен з нас? Нове тревел-шоу на ICTV дає українцям можливість не просто побувати в іншій країні і приміряти на себе її неповторний колорит, а й... поділитися частиною свого побуту з іноземцями. 15 квітня на ICTV – прем'єра проекту «Відпустка по обміну»!
Містичні таємниці у новому сезоні «Цілком таємно» на каналі 2+2
20 Березня 2017
29 березня о 18:00 на каналі 2+2 стартує новий сезон програми «Цілком таємно», журналісти якої спробують розкрити таємниці найбільш містичних подій, осіб та місць в історії України.
16 Березня 2017
NewsOne запустил серию промороликов, в которых ведущие телеканала заговорили голосами известных украинских политиков.
16 Березня 2017
Уряд на засіданні 16 березня вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації, преси, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. №449.
11 марта в Харькове и Одессе стартовал всеукраинский кинопрокат цикла документальных фильмов о Insiders project
16 Березня 2017
11 марта в Харькове и Одессе стартовал всеукраинский кинопрокат цикла документальных фильмов о городских исследованиях Insiders project, совместного производства FILM.UA и команды Insiders project.
16 Березня 2017
З одного боку – відсутність досвіду та юридичних знань, а з іншого – неготовність працювати в нових умовах – такі виклики постають перед комунальними газетами, які проходять шлях реформування. В будь-якому разі, вони потребують консультативної і експертної підтримки. Про це ішлося в рамках донорської міні-конференції, що відбулася в Національній спілці журналістів України. Її проведення спільно ініціювали НСЖУ, Інститут розвитку регіональної преси та Асоціація Медіа Бізнесу. На заході експерти українських медіаорганізацій презентували представникам посольств і міжнародних організацій потребу в підтримці комунальних медіа.
14 Березня 2017
Компания Media Resources Management приготовила участникам конкурса идей SMALL WORLD. BIG IDEAS еще один вдохновляющий сюрприз: международный туристический он-лайн сервис IATI (International Air Travel Index) становится тревел-партнером SMALL WORLD. BIG IDEAS и международной конференции-скрининга FORMAT SHOW Spring Edition.
Загалом сторінок: 34 / Загалом записів: 340
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop