10:57
Четвер, 22 Листопада 2012

Головним продюсером з розважальних програм каналу «1+1» став Анатолій Єрема (ДОПОВНЕНО)

8 698
Оксана Кучерова залишила телеканал і готова до власного виробництва
Головним продюсером з розважальних програм каналу «1+1» став Анатолій Єрема (ДОПОВНЕНО)

22 листопада Анатолій Єрема призначений головним продюсером з розважальних програм каналу «1+1». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

На цій посаді він куруватиме зовнішнє і внутрішнє виробництво для каналу.

 

Раніше Анатолій обіймав посаду головного редактора творчого об'єднання і працював над проектами «Міняю жінку», «Від пацанки до панянки», «Джентльменський набір», «Маша і моделі», «Королева балу» тощо. Нагадаємо, раніше головним продюсером з розважальних програм «1+1» була Вікторія Шульженко, яка залишила канал у жовтні 2012 року.

 

Керівником проектів «Міняю жінку» і «Джентельменський набор» стане Владислав Матяш, Анатолій Єрема продовжить роботу над проектами в якості шеф-редактора до закінчення поточних сезонів. Проекти, які перебували в розробці творчого об'єднання , будуть перерозподілені  у середині групи.

 

Також з цього дня «1+1» припинив трудові відносини з Оксаною Кучеровою, яка очолювала згадане творче об'єднання на каналі.

 

«Компанія гарантує виконання всіх узятих на себе трудових зобов'язань і ми продовжимо роботу з усіма співробітниками творчого об'єднання відповідно до раніше досягнутих домовленостей», - зазначив Олександр Ткаченко, генеральний директор «1+1 медіа».

 

У коментарі «Детектор медіа» Оксана Кучерова зазначила, що залишила «1+1», тому що «готова до власного виробництва і не лише на території України».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8698
Переглядів
Коментарі
))))))
17:08 / 22 Листопада 2012
Владик Матяш, долго ты должность насасывал. Глотать приятно было?
Отакий для Отакої
15:24 / 22 Листопада 2012
Те невже? А може це Лесю Штогрин обікрала компанія Zodiak Entertainment ? Бо вони там вважали що "Від пацанки.." це придбаний і адаптований їхній формат Ladette to Lady. А виявляєтся то Леся Штогрин "розробляла концепції проектів і працювала над наповненням". А " Слово, чом ти не тверде як криця, що серед бою так ясно іскриться..." - то не з лесиної ранньої творчості? Може Штогрин- це псевдо, а насправді вона Українка, а в глибині душі взагалі Косач? То хай не скромнічає, країна має знати своїх героїв!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15:15 / 22 Листопада 2012
УРА!!!!!!!!!!! Профи возвращаются!
Вічний_Жид
13:39 / 22 Листопада 2012
Розваги від геїв? Це прикольно! І слоган на "плюсах" запустити можна "Уйдзі працівний - ти не один!"
Отакої
12:00 / 22 Листопада 2012
)))))))) Єрема??? Працював над проектами "Від пацанки до панянки" та "Джентельменський набір"??? Це реально смішно ) Концепції проектів розробляла Леся Штогрин, і все наповнення програм придумувала вона та її редактори. Саме Леся Штогрин працювала над цими проектами. Цікаво що ж зробив Єрема, крім того, що написав начитки до Джентельменського набору? )))))))))))
Коля
11:41 / 22 Листопада 2012
Гаплык полный!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду