19:37
Понеділок, 19 Березня 2012

Процедура надання притулку Шарію в Литві може тривати до трьох місяців

7 422
Процедура надання притулку Шарію в Литві може тривати до трьох місяців
Питання надання притулку людині з іншої країни може займати в Литві до трьох місяців. Про це «Радіо Свобода» сказав директор Департаменту міграції при МВС Литви Алмантас Ґавенас.

 На запитання «Радіо Свобода» про долю українського журналіста Анатолія Шарія, який попросив притулку в Литві, пан Ґавенас відповів, що «закон не дозволяє без згоди цієї людини говорити про його можливості або ж чи надано йому притулок».

 

Він додав, що загроза життю та здоров'ю є мотивом для надання притулку.

 

«Кожна людина, не важливо, яке вона має громадянство, має право просити притулку. Вона може це робити на кордоні у прикордонників або ж, будучи легально на території Литви, звернутися в поліцейський комісаріат. За дві доби вирішується, чи можна його пустити в процедуру надання притулку. Якщо її пускають у процедуру, то протягом трьох місяців вирішується питання, чи можна людині надати притулок», - сказав директор Департаменту міграції Литви Алмантас Ґавенас.

 

Нагадаємо, журналіст Анатолій Шарій попросив притулок у Литві, тікаючи від двох кримінальних справ, порушених проти нього в Україні. Він вважає їх сфабрикованими.

 

«Детектор медіа»

Читайте також
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7422
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду