Посол Грузії в Україні просить вибачення в українських журналістів

18 Липня 2011
34410
18 Липня 2011
17:14

Посол Грузії в Україні просить вибачення в українських журналістів

34410
Грузія звільнить співробітника свого посольства, причетного до побиття українського журналіста. Про це повідомив Радіо Свобода посол Грузії в Україні Григол Катамадзе, попросивши вибачення за інцидент
Посол Грузії в Україні просить вибачення в українських журналістів
Сьогодні у Києві комендант посольства Грузії накинувся з кулаками на журналіста видання «Коментарі» Олександра Ямкового, який висвітлював акцію активісток жіночого руху FEMEN. Оголені активістки виступали на підтримку грузинських фоторепортерів, підозрюваних у шпигунстві. Ямковий, за даними прес-служби FEMEN, перебуває у київській лікарні з підозрою на струс мозку.
 

Посол Грузії в Україні Григол Катамадзе

Посол Грузії повідомив Радіо Свобода про те, що доручив своєму заступникові сьогодні ж підготувати наказ про звільнення коменданта посольства, громадянина Грузії, причетного до насильства.
 
«Я вже три дні відсутній в Києві, перебуваю у довгостроковій відпустці, і мені дуже прикро, що співробітник посольства, який працює за контрактом, він не дипломат, перевищив свої повноваження», - сказав Катамадзе.
 
За його словами, за 17 років існування посольства Грузії в Україні були різні складні ситуації, але жодного разу не було навіть «маленького непорозуміння між посольством і журналістами».
 
«Мені дуже прикро і я хочу сказати як посол і як грузин, хочу попросити вибачення у ваших колег, в журналістів, перед якими наш співробітник повів себе неадекватно», - наголосив грузинський дипломат.

    
 
Комендант посольства Грузії б'є активісток FEMEN  

Грузинські ЗМІ протестують через справу фотографів
 
При цьому Григол Катамадзе відмовився коментувати справу грузинських фоторепортерів. За його словами, нині триває слідство, яке разом з судом дадуть остаточну відповідь з цього приводу.
 
У Грузії трьох фоторепортерів, включно з особистим фотографом президента Саакашвілі, звинувачують у шпигунстві на Росію.
 
Низка грузинських ЗМІ і громадських організацій поставила під сумнів офіційну версію, заявивши, що грузинська влада не представила фактичних доказів провини фотокореспондентів. Вони вимагають звільнити фотографів на поруки і, з огляду на великий резонанс, розкрити матеріали слідства.
 
Щоб привернути увагу до справи, деякі грузинські газети на місці фотографій опублікувала напис «Протест»  або перекреслене червоною рискою зображення фотокамери у червоному колі.
 
Мар’яна Драч, «Радіо Свобода»
Фото - http://www.radiosvoboda.org
 
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Мар’яна Драч, «Радіо Свобода»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
34410
Читайте також
23.07.2011 17:32
Юрій Луканов
«День»
27 924
14.07.2011 15:24
Вікторія Сюмар
для «Детектор медіа»
26 822
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду