Льовочкін відправив проект про суспільне мовлення на експертизу до Ради Європи

6 Липня 2011
15240
6 Липня 2011
16:41

Льовочкін відправив проект про суспільне мовлення на експертизу до Ради Європи

15240
Урядовий варіант законопроекту значно різниться від концепції, підготовленої Гуманітарною радою при президенті
Льовочкін відправив проект про суспільне мовлення на експертизу до Ради Європи

Адміністрація президента України звернулася до Ради Європи з проханням провести експертизу проекту закону «Про суспільне телебачення і радіомовлення». Про це «Детектор медіа» повідомили в Адміністрації глави держави.

 

Глава Адміністрації президента України Сергій Льовочкін звернувся до генерального директора Генерального Директорату Ради Європи з прав людини та правових питань Буайя Філіпа з проханням провести експертизу законопроекту «Про суспільне телебачення і радіомовлення України» на предмет відповідності його стандартам Ради Європи. Експертизу мають провести у рамках спільного проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» та в рамках співпраці між Адміністрацією президента України та РЄ.

 

Законопроект «Про суспільне телебачення і радіомовлення України» спрямований на реалізацію одного з положень резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи «Про виконання обов'язків та зобов'язань Україною».

 

Нагадаємо, що радник президента Ганна Герман вже заявляла про наміри надіслати цей проект на експертизу до Ради Європи.

 

«Детектор медіа» опублікувала текст законопроекту «Про суспільне телебачення і радіомовлення», схвалений Кабміном і розкритикований експертами. Нагадаємо, цей законопроект розробляв Держкомтелерадіо з ініціативи Віктора Януковича. В основу було покладено концепцію, схвалену Громадською гуманітарною радою при Президенті України.

 

Голова робочої групи Валерій Бебик розкритикував проект із поправками Кабміну, заявивши, що його слід доопрацювати, повернувшись до концепції Громадської гуманітарної ради, яка, на його думку, була кращою і прогресивнішою, позаяк об'єднувала близько десяти законопроектів, розроблених раніше, а також враховувала досвід інших країн. Негативної думки про цей проект і радник президента Ганна Герман.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
15240
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду