УАВПП розробила класифікатор друкованих ЗМІ

27 Травня 2009
19948
27 Травня 2009
16:10

УАВПП розробила класифікатор друкованих ЗМІ

19948
УАВПП розробила класифікатор друкованих ЗМІ

Українська асоціація видавців періодичної преси створила і схвалила до використання класифікатор друкованих ЗМІ України.

 

Як повідомляється у релізі асоціації, запровадження класифікатора дозволить систематизувати та структурувати ринок преси. Класифікатор може стати зручним інструментом у роботі дослідників, видавців, рекламодавців та інших зацікавлених спеціалістів. «Класифікатор повинен стати єдиною валютою на ринку, що припинить усі непотрібні суперечки про те, як класифікувати те чи інше видання. Ринок преси перейде на якісно новий рівень прозорості і структурованості, що дозволить йому ще активніше збільшувати свою частку рекламного ринку», - зазначає член ради директорів УАВПП, генеральний директор компанії The Marker Ірина Андрющенко.

 

З повною версією класифікатора можна ознайомитися тут.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
19948
Читайте також
19.05.2009 17:35
Евгения Продаева
37 277
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду