Джинси у полтавській пресі стає менше
Полтавські експерти визначили 15 матеріалів, опублікованих із порушенням журналістських стандартів. В Полтавській області виявили 5 матеріалів, в Харківський – 4, в Сумській – 6, повідомляє Інститут масової інформації.
Громадська організація «Асоціація “ Полтавські медіа – ініціативи» підбила підсумки моніторингу матеріалів, написаних із порушенням журналістських стандартів, які були надруковані в січні 2009 року у 6-ти виданнях в Полтавській, 5-ти виданнях у Сумській та 5-ти виданнях у Харківській областях.
У Полтавській області по 2 замовних матеріали містили «Вечірня Полтава» та «Полтавська Думка», 1 матеріал - «Зоря Полтавщини».
У Харківській області по 2 випадки «джинси» у виданнях «Харьковские известия» та «Время».
У Сумський області по 2 матеріали із порушенням журналістських стандартів знайдено у газетах «Сумщина», «Суми і сумчани» і «Данкор».
У Харківській області по 2 випадки «джинси» у виданнях «Харьковские известия» та «Время».
У Сумський області по 2 матеріали із порушенням журналістських стандартів знайдено у газетах «Сумщина», «Суми і сумчани» і «Данкор».
Експерт Оксана Деркач відмічає, що у січні значно зменшилася кількість матеріалів, які можна віднести до категорії замовних. Фінансова криза, значна кількість свят - якраз і є причиною невеликої кількості «джинси» комерційної. А от для політиків криза і свята не є перешкодою. Передруковками короткого змісту з інших джерел із акцентом на позитивній політиці Юлії Тимошенко майорять сторінки видань Сумщини і Полтавщини.
Експерт Дмитро Бондаренко зазначає:
- Січень продемонстрував, що газове питання може бути не лише політичним, але і вагомим економічним важелем у стратегії виживання видання в умовах кризи. На фоні загального зменшення реклами найбільшими замовниками матеріалів без маркування залишаються політичні партії як національного, так і регіонального рівня. А поява на шпальтах полтавських та харківських газет «державного ударника» Йосипа Вінського не залишає сумніву, що з наближенням весни політичні баталії між основними гравцями тільки посилюються.
Проект проходить за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
2
вася
5777 дн. тому
А що за псевдоексперти проводили цей т.зв. моніторинг?
Ваня
5777 дн. тому
2 мысли:
1- В полтаве есть пресса?
2. - Джинси у полтавській пресі стає менше. Собственно, прессы - тоже.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ