Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 липня 2023 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 липня 2023 року

30 Липня 2023
824

Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 липня 2023 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
824
Боротьба з корупцією та роковини теракту в Оленівці.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 липня 2023 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 липня 2023 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», Суспільне, «Інтер», «Ми — Україна».

Блоків ICTV/СТБ та «Ради» цієї доби в національному етері не було.

У нічному блоці марафону працювала команда «1+1». Показали новий випуск «Нічної варти», у якому обговорювали боротьбу з корупцією з головним редактором «Наші гроші» Юрієм  Ніколовим та членкинею Антикорупційної ради при Міноборони Тетяною Ніколаєнко. А також повторили частину етеру попередньої доби.

У блоці Суспільного про теракт в Оленівці говорили з уповноваженим Верховної Ради з прав людини Дмитром Лубінцем. Він розповів про перебіг розслідування, роботу ООН та внутрішнє розслідування України. Також теракт обговорили зі співавторкою розслідування «Воєнний злочин в Оленівці: реконструкція подій масового вбивства “азовців”» Марією Климик.

Переміщення вагнерівців по території Білорусі коментували журналіст Ігор Ілляш та політичний оглядач Микола Давидюк. А з керівником «Центру громадської аналітики "Вежа"» Валерієм Клочком говорили про потреби України у зброї. Також він розповідав про ймовірні ризики перебування вагнерівців на території Білорусі. Під час обговорення допомоги Клочок сказав, що кінцевий варіант завершення війни напряму залежить від того, як пройдуть вибори в США.

У блоці «Ми — Україна» про формування української державності говорили з істориком Олександром Алфьоровим. Він вважав, що Міністерство культури та інформаційної політики повинно почати активний наступ на проросійську термінологію, якою називають українські артефакти. Зокрема, важливо змінити у світових музеях російську транслітерацію українських назв та повернути українськість усьому, що наразі називається у європейців російським, або руським.


Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк цього дня говорив про міжнародну допомогу Україні та закликав міжнародних партнерів рахувати реальну кількість збитків, які може понести світова економіка внаслідок війни.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
824
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду