![«З повагою, мобілізаційний відділ»: на електронні пошти українців надходять небезпечні спам-листи — випуск за 16 травня](/doc/images/news/archive/2021/226965/i75_ArticleImage_226965.webp)
«З повагою, мобілізаційний відділ»: на електронні пошти українців надходять небезпечні спам-листи — випуск за 16 травня
«З повагою, мобілізаційний відділ»: на електронні пошти українців надходять небезпечні спам-листи — випуск за 16 травня
![«З повагою, мобілізаційний відділ»: на електронні пошти українців надходять небезпечні спам-листи — випуск за 16 травня](/doc/images/news/archive/2021/226965/ArticleImage_226965.webp)
![«З повагою, мобілізаційний відділ»: на електронні пошти українців надходять небезпечні спам-листи — випуск за 16 травня «З повагою, мобілізаційний відділ»: на електронні пошти українців надходять небезпечні спам-листи — випуск за 16 травня](/doc/images/news/archive/2021/226965/i75_ArticleImage_226965.webp)
У випуску аналізуємо черговий фейк про те, що Україна, за твердженнями пропагандистів, направлятиме жінок в «числі перших» на розмінування найнебезпечніших українських території. А також розглянемо шахрайську схему, яка шириться через листи на електронну пошту. Небезпечний файл зловмисники супроводжують текстом із загальними фразами, який може здатися звичним для ділового листування. Які правила допоможуть убезпечитись від інтернет-шахрайства — розповімо у випуску.
Щоденний подкаст Вадима Міського виходить з перших днів великої війни. Завдяки Українському радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв'язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.
У цьому подкасті Вадим Міський щодня викриває російські фейки і відправляє їх услід за кораблем. Подкаст-переможець аудіопремії «СЛУШНО» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії у 2022 році. Слухайте також на Українському радіо, Apple Podcasts, YouTube, Google Podcasts, MEGOGO Audio, NV Подкасти, Spotify, SoundCloud та RSS.
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)
Озвучуємо найкращі тексти, що виходять на шпальтах «Детектора медіа». Якщо ви не встигаєте прочитати все цікаве, то тепер можна нас послухати! Слухайте також на Apple Podcasts, Google Podcasts, MEGOGO Audio, NV Подкасти, Spotify, SoundCloud та RSS.
Подкаст про історії, в які нас втягує медіаіндустрія з Наталкою Соколенко та Вадимом Міським. Слухайте також на Apple Podcasts, Google Podcasts, MEGOGO Audio, NV Подкасти, Spotify, SoundCloud та RSS.
У цьому подкасті Вадим Міський щодня викриває російські фейки і відправляє їх услід за кораблем. Подкаст-переможець аудіопремії «СЛУШНО» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії у 2022 році. Слухайте також на Українському радіо, Apple Podcasts, YouTube, Google Podcasts, MEGOGO Audio, NV Подкасти, Spotify, SoundCloud та RSS.