Видавчинею Vogue UA стала Юлія Костецька

Видавчинею Vogue UA стала Юлія Костецька

19 Травня 2022
1582
19 Травня 2022
12:59

Видавчинею Vogue UA стала Юлія Костецька

1582
Раніше журнал очолювала Олена Чернова, яка раптово пішла з життя 12 січня 2022 року.
Видавчинею Vogue UA стала Юлія Костецька
Видавчинею Vogue UA стала Юлія Костецька

Видавчинею та керівницею Vogue UA призначили Юлію Костецьку, яка обіймала посаду бізнес-директорки «Медіа Групи Україна». Про це МГУ повідомила 19 квітня.

Раніше журнал очолювала Олена Чернова, яка раптово пішла з життя через хворобу 12 січня 2022 року.

«Олена занадто рано пішла з життя, проте залишила після себе високу місію Vogue UA, успіхи й здобутки, які ми разом із командою будемо примножувати й розвивати. Vogue UA і надалі створюватиме такі проєкти та ініціативи, що не тільки висвітлюватимуть моду, культуру та естетику сучасного життя в Україні і світі, а й сприятимуть розширенню географії українського культурного експорту на глобальному рівні. Ми, Vogue UA, опинилися на новому рубежі і зустрічаємо нові виклики, що спричинила, зокрема, війна в Україні. Тож зобов’язані швидко реагувати на зміни настроїв у суспільстві, бути чутливими до потреб і цінностей наших читачів, підтримувати і надихати міжнародну спільноту на спільні активні дії задля наближення Перемоги», — сказала Юлія Костецька.

У МГУ розповіли, що Юлія Костецька останні роки обіймала посаду бізнес-директорки «Медіа Групи Україна», розвивала сейлз-хаус «Медіапартнерство» та рекламну агенцію «Медіа Партнерство Баінг». Перед цим працювала у компаніях «Видавничий дім УМХ», «Бліц-Інформ», Atlantic Group LTD.

Нагадаємо, голова видавничого дому Condé Nast Роджер Лінч заявив про призупинення роботи Condé Nast Russia, що видає журнали GQ, Vogue, Tatler, Glamour та AD. Причиною зупинки діяльності Лінч назвав введення цензури в Росії.

Фото: Медіа Група Україна

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1582
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду