Канал «Еспресо» претендує на виробництво новин та програм для каналу «Рада»

Канал «Еспресо» претендує на виробництво новин та програм для каналу «Рада»

29 Грудня 2021
2115
29 Грудня 2021
12:41

Канал «Еспресо» претендує на виробництво новин та програм для каналу «Рада»

2115
Ще один претендент – ТОВ «Кінокіт», яке вже отримало від «Ради» угоду на 9,2 млн грн.
Канал «Еспресо» претендує на виробництво новин та програм для каналу «Рада»
Канал «Еспресо» претендує на виробництво новин та програм для каналу «Рада»

До участі у фінальному етапі творчого конкурсу на виробництва контенту для каналу «Рада» допущено дві компанії – ТОВ «Голдберрі» («Еспресо») та ТОВ «Кінокіт». Про це «Детектору медіа» розказав директор каналу Вадим Перенчук.

Зокрема, ТОВ «Кінокіт» вже перемогло у попередньому конкурсі «Ради» і отримає 9,2 мільйони гривень на виробництво циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм та токшоу.

Мистецькі конкурси оголошені на п’ять лотів, які передбачають створення ранкового, денного шоу, авторських проєктів та новин. На всі ці позиції претендують ТОВ «Голдберрі» та ТОВ «Кінокіт». Ще одна компанія, ТОВ «Регул», за словами директора каналу, недопущена до фінального етапу, оскільки подала не всі необхідні документи.

Наразі пройшов попередній відбір, наступний фінальний відбір запланований на 30 грудня. Після відбору угоди з переможцями будуть оформлені через сайт «Прозоро».

За інформацією «Детектора медіа», на виробництво контенту канал планує виділити близько 250 мільйонів гривень. Втім Вадим Перенчук зазначив, що говорити про структуру видатків передчасно, конкурси не завершені.

«Головне завдання – технічна модернізація, а далі контент. Наразі невідомо, яка це буде сума. 320 мільйонів передбачені на капітальні видатки. Якась частина коштів піде на модернізацію, решта буде використана на контент. Але наразі не відомо, це буде 250 млн грн чи 150 млн грн. До того ж ще невідомо, на який період ми укладатимемо угоди. Угоди на рік умовно передбачатимуть 200 млн грн, угоди на півроку або квартал матимуть менші витрати»,  каже Перенчук.

Нагадаємо, 15 грудня 2021 року канал «Рада» оновив формат мовлення, перетворившись з парламентського мовника на інформаційний. 

За неофіційною інформацією, продакшн оновленого мовника курує заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. Також неофіційно було відомо, що Олексій Семенов став креативним директором мовника, а Наталія Яструбенко – шефредакторкою.

На оновленому каналі з'явилися нові ведучі. Крім політтехнолога Володимира Петрова та журналіста і блогера Сергія Іванова, які ведуть тут власні проєкти, до «Ради» прийшли колишні працівники «каналів Медведчука».

Бюджет-2022 передбачає виділення на потреби телеканалу «Рада» 378 мільйонів гривень, що є суттєвим збільшенням фінансування мовника. Також Кабмін надав каналу додаткові 17 мільйонів гривень фінансування на 2021-й. 

ДМ докладно описав зміни в ефірі парламентського каналу, реакцію політиків та можливі причини цих подій. 

Детальніше про фінансування державних мовників читайте у матеріалі «Детектора медіа» «"Дом" із Пальчевським і "Рада" із Семеновим. Скільки грошей і на що отримали з бюджету державні медіа».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2115
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Марія
137 дн. тому
Щось не склалося у передноворіччя з назвою компанії й телеканалу в ліді: "ТОВ «Голтбері» («Експресо»)")))
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду