«Дом» замовив п’ять політичних токшоу та серіали по 1 млн грн за епізод

«Дом» замовив п’ять політичних токшоу та серіали по 1 млн грн за епізод

14 Грудня 2021
2342
14 Грудня 2021
13:59

«Дом» замовив п’ять політичних токшоу та серіали по 1 млн грн за епізод

2342
Канал провів мистецький конкурс і замовив виробництво контенту на понад 100 мільйонів гривень.
«Дом» замовив п’ять політичних токшоу та серіали по 1 млн грн за епізод
«Дом» замовив п’ять політичних токшоу та серіали по 1 млн грн за епізод

У листопаді та грудні 2021 року Державне підприємство «Мультимедійна платформа України» (телеканали «Дом» та UATV) почало активно проводити тендери на «Прозорро» на створення нових програм — переважно розважального та соціального спрямування. Про це йдеться у матеріалі «Детектора медіа».

Серед них — п’ять політичних токшоу.

3,3 мільйона гривень виділено на створення соціальної програми «Саджати будемо» (52 випуски по 50 хвилин кожен). Її виробництвом займатиметься «КС продакшн» Володимира Крупника. «Саджати будемо» — гасло президентської кампанії Володимира Зеленського. За форматом це «жорстке токшоу», яке має показати українцям силу влади: «Жорстке та правдиве токшоу, яке буде цікаве для глядача. Жанр розслідування в новому амплуа. Вирішуються важливі соціальні проблеми. Досить жорстке шоу, яке покаже українцям справжню силу політиків та їхніх помічників. Програма покаже, що влада надається людині, щоб допомагати людям, яким ця поміч необхідна. Актуальний проєкт про перемогу справедливості над безкарністю заможних та багатих. Люди мають знати, що в Україні закон діє і влада контролює це».

Як пише «Бабель», «продюсеркою шоу вказана Вікторія Бурдукова, яка працювала над шоу "Ревізор", а з 2020 року є депутаткою Київської міськради від "Слуги народу". У 2020 році ця компанія працювала з Міністерством культури, для якого зняла три серіали "патріотичного спрямування"».

Ще п’ять угод платформа уклала з ТОВ «Вававейв Філмс» на виробництво політичних токшоу. Власником та директором ТОВ «Вававейв Філмс» є Юрій Калиновський. Він же є директором департаменту підтримки бізнес-операцій та керівником «1+1 Rental», як його представили, наприклад, під час панельної дискусії Filming with Ukraine у вересні поточного року.

Півтора мільйона гривень піде на створення щотижневого політичного токшоу «Дисиденти» (49 випусків по 120 хвилин кожен). «Дуже актуальна програма для глядачів каналів підприємства, оскільки головний герой — опонент діючої влади. Альтернативне мислення героя програми настільки ж важливо, як і самі події, що трапляються протягом останніх років»,  йдеться в описі.

Ще одне тижневе політичне токшоу за 1,3 мільйона гривень — «Звільнити не можна залишити» (49 випусків по 120 хвилин кожен). Це програма, яка, за задумом творців, викриває політиків «чесно, прозоро, без прикрас»: «Цікаве рішення з інтерактивною участю самих глядачів. Аналізує виконання обіцянок, наданих політиком. Акцент на досягненнях та провалах кожного з героїв допоможе зрозуміти, наскільки був правильний вибір їхнього обранця».

Півтора мільйона витратять на щотижневе політично-гумористичне шоу «Просмажка» (49 випусків по 120 хвилин кожен). На думку каналу «Дом», «перевірка політиків на почуття гумору — вкрай важлива для розуміння адекватності діяча. Глядачу буде цікаво подивитись на політичних діячів у гумористичному амплуа».

Ще одне щотижневе політичне шоу за півтора мільйона — «Сліпий аргумент» (49 випусків по 120 хвилин). «Дебати виходять на новий рівень, де кожен з учасників має нагоду подивитись на опонента під іншим кутом. Шоу сприятиме позитивному іміджу України як відкритої демократичної держави», — йдеться в описі.

Крім того, для показу в ефірі каналу «Дом» замовили низку серіалів. При цьому мовник готовий платити за епізод по 1-1,6 млн грн.

5,2 мільйона пішло на 16-серійний комедійний детектив під назвою «Багатодітний детектив». Його зніматиме ТОВ «Еос Стиль» Тимофія Білого. 6,7 мільйона — Star media на зйомки молодіжної драми «Морська академія» (8 серій по 45 хвилин кожна). Ще понад 16 мільйонів компанія Влада Ряшина отримає на медичний серіал «Приватна практика» (16 серій по 45 хвилин кожна).

6,5 мільйона гривень витратять на серіал «Теща повертається вранці» (4 серії по 45 хвилин кожна). Виробник — ТОВ «Маестро Медіа Продакшн». Понад чотири мільйони — на комедію «Татунчик» (хронометраж — 90 хвилин), яку зніматиме ТОВ «Директорія кіно» Ігоря Савиченка. «Гумор виважений та не вульгарний, хоча тема доволі гостра. Вічний конфлікт дітей та батьків подається через гумористичні ситуації. Проєкт надихає подивитись на буденні проблеми під іншим кутом зору, що буде цікаво», — обіцяють в описі фільму.

Нагадаємо, Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» та «UATV») має намір виділити понад 12 млн грн на створення соціального шоу «Про життя з Андрієм Пальчевським». Переможець тендеру — ТОВ «Імаджинаріум», власником та керівником якого є Володимир Татаренко, власник компанії «Зе Медіа», що проводила опитування Зеленського на місцевих виборах.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2342
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
UKRTVR ORG
1133 дн. тому
UKRTVR ORG1 год. томуВідкрите звернення до колективу ГО "Детектор медіа" Останні кілька місяців на вашому сайті можна спостерігати: а) майже щодня новини про канал "Дом", що він закупив такі-то серіали і фільми, замовив такі-то передачі; б) статті про так зване "велике медіабудівництво"; в) критику телеканалів "Рада" ( який невдовзі мають перезапустити) і "Дом" (за плани стати всеукраїнським замість каналу для мешканців неконтрольованої Україною частиною Донбасу). На думку деяких користувачів сайту UKRTVR ORG, це все є наслідком істерії деяких працівників вищезазначеної ГО через те, що ще в першому читанні, а потім і кінцевому варіанті держбюджету-2022 одне акціонерне товариство (а саме НСТУ), де головою і секретарем наглядової ради є члени вашої організації, як завжди, недофінансували, а НСТУ з одного боку, і "Дом" із "Радою", з іншого, б'ються за бюджетні потоки. Тож вам порадимо... По-перше, годі панікувати. У нинішньої влади нічого не вийде, як не вийшло і в багатьох їх попередників, бо якщо замість того, щоб боротись з пандемією COVID-19 в рамках своїх повноважень і якомога швидше відновити після неї економіку, влада будує дороги, то що в неї може взагалі вийти. Та й Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вже не дала частоти радіостанції "Дом", і в мене мало сумнівів, що в цифровому конкурсі на місця в МХ-7 "Дому" теж не дістанеться нічого. По-друге, давайте дотримуватись збалансованості, як одного з журналістських стандартів, які ви так відстоюєте. Бо якщо є майже щоденні новини про закупівлі каналу "Дом", то мають бути щотижневі новини і про закупівлі АТ "НСТУ" (наприклад, минулого тижня вони закупили права на чилійський серіал "Простіть нам гріхи наші" і на два серіали від ТРК "Україна" ("Обручка з рубіном" і "Таємниці").
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду