«Дом» та UATV отримали на 2022 рік 362 млн грн

«Дом» та UATV отримали на 2022 рік 362 млн грн

14 Грудня 2021
3445
14 Грудня 2021
14:49

«Дом» та UATV отримали на 2022 рік 362 млн грн

3445
У цьому році держава виділила каналам 920 млн грн.
«Дом» та UATV отримали на 2022 рік 362 млн грн
«Дом» та UATV отримали на 2022 рік 362 млн грн

Державне підприємство «Мультимедійна платформа України» (телеканали «Дом» та UATV) отримало фінансування на 2022 рік у розмірі 362 мільйони гривень. Про це йдеться у матеріалі «Детектора медіа».

При цьому у початковому варіанті бюджету цю програму повернули Міністерству культури та інформаційної політики, а фінансування об’єднали з інформагенцією «Укрінформ». Але бюджетний комітет повернув фінансування каналів Міністерству реінтеграції, залишивши «Укрінформ» МКІП.

У січні 2021 року канал почав бути підпорядкованим Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Державне підприємство «Мультимедійна платформа України» (телеканали «Дом» та UATV) фінансується через бюджетну програму «Забезпечення інформаційного суверенітету України, розвиток мов корінних народів, що проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, та фінансова підтримка системи державного іномовлення України». Спершу на неї передбачили 130 мільйонів гривень, але далі уряд почав перерозподіляти бюджетні гроші, й загалом у 2021 році за цією статтею виділили 977 мільйонів. З них 50 мільйонів — на різні заходи, решта 920 мільйонів — на телебачення. 

Нагадаємо, на сайті Верховної Ради оприлюднено закон про державний бюджет України на 2022 рік. Парламент ухвалив проєкт цього закону 2 грудня. Він набере чинності з 1 січня.

На кіновиробництво в державному бюджеті України на 2022 рік передбачено 1,7 млрд грн, а на фінансову підтримку Національної суспільної телерадіокомпанії України – 1,87 млрд гривень.

Бюджет сфери культури на 2022 рік зріс на 30% порівняно з цьогорічним. Так, передбачено фінансування культури, креативних індустрій та інформаційної політики на рівні 14,5 млрд гривень.

Український культурний фонд отримає 703 млн грн (зокрема на підтримку проєктів), Український інститут книги – 335,5 млн грн.

Скільки грошей і на що отримають з бюджету державні медіа – читайте в матеріалі «Детектора медіа».

Фото: «Радіо Свобода»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3445
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду