11:12
Понеділок, 22 Лютого 2021

Нацрада зараз не має підстав для звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш»

1 868
Петро Порошенко та його політична сила не звертались до регулятора зі скаргами на порушення каналу.
Нацрада зараз не має підстав для звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш»
Нацрада зараз не має підстав для звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш»

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на сьогодні не має підстав для звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш». Про це у коментарі «Детектору медіа» сказав відповідальний секретар Нацради Юрій Зіневич, коментуючи заяву п’ятого президента України, лідера «Європейської Солідарності» та власника каналу Прямий Петра Порошенка.

Порошенко у своїй заяві у «Фейсбук» закликав регулятора позбавити ліцензії канал «Наш»: «Який став головним рупором російської пропаганди після закриття каналів Козака-Медведчука».

Юрій Зіневич зазначив, що такі заяви є популізмом. «Тому що процедури ліцензування та позбавлення ліцензії чітко прописані у законі. Національна рада може діяти лише у спосіб прописаний у законі. Ми багато разів говорили по те, що ми не можемо відбирати ні в кого ліцензії. Можемо лише звертатись до суду, який може позбавити ліцензії. Якщо маємо підстави, то ми це робимо як регулятор. Станом на зараз підстав до звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш» не має. Ми не можемо діяти усупереч вимогам закону. Я думаю, що пану Порошенко це має бути чудово відомо», – сказав він.

Також за словами пана Зіневича та згідно його інформації, ані Петро Порошенко, ані його політична сила не  звертались до Нацради зі скаргами на порушення каналу «Наш».

Нагадаємо, 12 лютого Нацрада вирішила звернутися з позовом до суду щодо анулювання ліцензії каналу Zik та «112 Україна» через те, що обидва канали під час проведення кількох перевірок не надали усіх потрібних документів (зокрема, копії сіткок мовлення). Таким чином  не було можливості звірити інформацію моніторингу з сіткою мовлення. Такі дії, регулятор розцінив як умисні і склав відповідні акти. На основі яких і будуть сформовані звернення до суду.

~insertother~Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1868
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду