Останні
/
Популярні
16:18
Четвер, 9 Липня 2020

Дохід регіональних медіа після пандемії впав на 70-90%

1 171
Найбільше постраждали ті медіа, які не залежали напряму від власників.
Дохід регіональних медіа після пандемії впав на 70-90%
Дохід регіональних медіа після пандемії впав на 70-90%

Дохід регіональних компаній у порівнянні з початком року впав на 70-90%. Про це сказала Катерина М’ясникова, виконавча директорка Національної асоціації медіа, 9 липня під час онлайн-обговорення «Медіа та COVID-19: помилки, успіхи, нові виклики та нові можливості».

«Найперші потерпають регіональні медіа, які працюють з локальним бізнесом і мають не високу частку мережевих рекламодавців. Тому що локальний бізнес дуже швидко згортається. І d середині березня багато компаній хотіли закриватись через те, що втратили усіх клієнтів», – сказала вона.

Падіння прямої реклами склало до 60%, спонсорство – до 35% тощо. Заповнюваність реклами впала в середньому на 60%. У структурі доходів найбільше впала реклама та спонсорство, натомість зросли інвестиції власників. «Це створює несприятливу ситуацію перед місцевими виборами. Локальні медіа завжди були спраглими до грошей, а зараз вони готові брати будь-яку рекламу та замовні матеріали», – додала Катерина.

Вперше в історії, за її словами, регіональні медіа стикнулися з трендом, коли їх аудиторія зростає, але не монетизується.

Володимир Єрмоленко, директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна», також наводить висновки опитування 39 журналістів із різних регіонів щодо ситуації, яка склалась в їхніх медіа після пандемії: «Падіння рекламних надходжень на 70-80%. Ті медіа, в бюджеті яких рекламні надходження мали велику частину дуже  постраждали. Хтось запускає гугл рекламу, хтось шукає гранти, хтось запускає донейт. Але ті регіональні медіа, які не напряму залежать від власників дуже страждають. Більшість ЗМІ в очікувані місцевих виборів, які можуть додати їм фінансових можливостей».

Нагадаємо, пандемія COVID-19 та зумовлений нею карантин в Україні призвели до падіння рекламного ринку на місцевому рівні. Регіональні телекомпанії призупинили виробництво розважальних проєктів, перейшли на повтори, дистанційну роботу, а в деяких регіонах і скоротили працівників.

 ~insertother~

 Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1171
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду