19:23
Субота, 11 Січня 2020

Нацрада перегляне Правила мовлення в дні трауру та дні пам’яті

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення створила робочу групу, яка працюватиме над змінами до Правил ведення мовлення на теле - і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.
Нацрада перегляне Правила мовлення в дні трауру та дні пам’яті
Нацрада перегляне Правила мовлення в дні трауру та дні пам’яті

Робочу групу очолила заступниця голови Нацради Уляна Фещук, до її складу увійшли всі члени Нацради, керівник апарату, керівники різних структурних підрозділів Нацради.

Робочу групу створено після звернення телеканалів Рудольфа Кірноса Niki Kids, Niki Junior, EU Music (ТОВ «Дитяче телебачення України» та ТОВ «Музичний телеканал РУ М’юзік»). Пан Кірнос неодноразово закликав Нацраду пом’якшити правила мовлення в дні жалоби та дні пам’яті для нішевих телеканалів.

За словами Уляни Фещук, до робочої групи запросять представники медіаіндустрії, а зміни в правилах стосуватимуться радіостанцій та нішевих телеканалів.

Нагадаємо, останню редакцію Правил ведення мовлення на теле - і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті Нацрада затвердила 23 липня 2015 року, Міністерство юстиції зареєструвало 11 серпня 2015 року, і вони набули чинності 15 вересня 2015 року. Ту редакцію правил напрацьовували разом з Нацрадою представники великих медіагруп. Основними змінами стало розмежування правил для днів трауру (жалоби) й днів пам'яті. До програмування в дні пам'яті висувалися менш суворі вимоги, ніж до днів трауру.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3166
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду