14:45
П'ятниця, 10 Січня 2020

Ольга Сантаровіч стала шефредакторкою видавничої групи «Картель» (ДОПОВНЕНО)

1 786
Ольга Сантаровіч 9 січня стала шефредакторкою видавничої групи «Картель». Вона замінила на посаді Віталія Пировича.
Ольга Сантаровіч стала шефредакторкою видавничої групи «Картель» (ДОПОВНЕНО)
Ольга Сантаровіч стала шефредакторкою видавничої групи «Картель» (ДОПОВНЕНО)

У коментарі «Детектору медіа» Ольга Сантаровіч розповіла, що видавнича група готує низку нових проєктів на інтернет-ресурсах. «Зокрема, працюємо над редизайном сайтів depo.ua та dsnews.ua, запуском нових спецпроєктів та сервісів. Також продовжуємо розвивати відео-напрямок, зокрема, проєкти "Depo.Кухня" та "Київ суворий", плануємо вихід кількох нових відео-продуктів. У новому році будуть і Дискусійні клуби "Ділової столиці", і традиційні івенти журналу "Власть денег"», – сказала вона.

За словами голови правління ВГ «Картель» Ірини Асман, сайт dsnews.ua, окрім традиційних рубрик, матиме нові цікаві для експертної аудиторії сервіси та рубрики, передає Depo.ua.

Пані Сантаровіч додала, що група продовжить випуск друкованих видань, але в оновленому вигляді.

«Уже вийшло перше число журналу "Власть денег" з оновленою версткою. Газета "Ділова столиця" також змінює вигляд, окрім того, тепер вона виходитиме двічі на місяць. Передплата на наші видання триває», – повідомила вона.

Ольга Сантаровіч працювала на посаді заступника головного редактора видання «Деловая столица». Наразі ця посада вакантна. «Ми ведемо переговори із кількома досвідченими редакторами, які б могли її зайняти», – уточнила пані Ольга.

Віталій Пирович повідомив «Детектору медіа», що пішов з посади, бо погодився на пропозицію в сфері PR. Деталі він пообіцяв розповісти згодом.

Ольга Сантаровіч у журналістиці з 2002 року. У 2010-2013 роках вона очолювала відділ «Стиль життя» інтернет-порталу «Коментарі», протягом 2013-2015 років займала посаду заступника головного редактора газети «Сегодня», з листопада 2015 року працювала у виданні «Деловая столица».

ВГ «Картель» – українська медійна група, у яку входять онлайн-газета dsnews.ua, суспільно-політичний сайт depo.ua, портал про країни і подорожах vokrugsveta.ua, друковане видання «Деловая столица», щомісячні журнали «Власть денег» і «Вокруг света».

Нагадаємо, 12 вересня 2016 року на посаду шефредактора видавничої групи «Картель» був призначений Віталій Пирович, який раніше працював на посаді головного редактора порталу Depo.ua.

Читайте також

Фото: Ольга Сантаровіч / Facebook 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1786
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду