16:06
Четвер, 10 Січня 2019

«1+1 медіа» направила 103 претензії «піратам»

У 2018 році «1+1 медіа» направила 103 претензії фізичним особам, підприємствам і стрімінговим веб-сайтам, які займалися нелегальним розповсюдженням контенту.
«1+1 медіа» направила 103 претензії «піратам»
«1+1 медіа» направила 103 претензії «піратам»

Про це повідомляє прес-служба групи.

«1+1 медіа» разом зі своїм партнером Smartsolutions Law Group ініціювала 17 нових кримінальних проваджень, в межах яких було проведено 10 експертних досліджень та 6 санкціонованих обшуків. А спільно з працівниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України провела 11 фіксацій порушень прав інтелектуальної власності. Ще група подала перші 2 заяви щодо порушень, пов’язаних із діяльністю кардшарингових сервісів. Як повідомляє прес-служба, у рамках кримінальних проваджень, відкритих за заявами медіагрупи, поліція оголосила підозри 3 особам та спрямувала 1 обвинувальний акт до розгляду в суді за результатами досудового розслідування.

Також група підписала 48 угод із провайдерами програмних послуг (порушниками) в результаті мирного врегулювання спору.

«Ми працюємо над тим, аби ринок платного телебачення розвивався, і намагаємося не допускати, щоб кіберзлочинці цьому перешкоджали», - наголосив Ярослав Пахольчук, виконавчий директор та директор напрямку платного телебачення «1+1 медіа».

Заступник генерального директора «1+1 медіа» з правових питань В’ячеслав Мієнко спостерігає позитивні зміни у ставленні до платного контенту: «Свідомість та відповідальність поступово зростають, все більше провайдерів та глядачів розуміють, що за користування інтелектуальною власністю треба платити». А прес-служба наводить  показники зростання абонентів ринку платного телебачення: у 2017 та 2018 роках їх кількість збільшилась із 4,7 млн до 5,1 млн.  Також, за розрахунками «1+1 медіа» ця цифра може сягнути 7,3 млн абонентів у 2019 році в результаті кодування супутникового сигналу телеканалів.

Нагадаємо, у 2018 році кіберполіція припинила діяльність 40 піратських сайтів. За час дії антипіратських норм законодавства за заявами групи StarLightMedia було відкрито 28 кримінальних проваджень проти крадіїв контенту.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
427
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop