16:27
Четвер, 1 Березня 2018

Нацрада оголосила NewsOne ще одне попередження

2 048
1 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила телеканалу NewsOne ще одне попередження – цього разу за його ліцензією на аналогове ефірне мовлення в Хмельницькій області.
Нацрада оголосила NewsOne ще одне попередження
Нацрада оголосила NewsOne ще одне попередження

Під час планової перевірки каналу Нацрада виявила, що на 49 ТВК в м. Волочиськ Хмельницької області мовлення обсягом 4 години на добу не здійснюється, а на 49 ТВК в смт Теофіполь Хмельницької області мовлення є, але Нацрада виявила порушення. Зокрема, фактичним оператором телекомунікацій є ТОВ «Телемережі України», хоча за ліцензією ним має бути Концерн РРТ. А в програмах Top News і «Великий вечір» була відсутня інформація про назву та адресу виробника.

Представник каналу NewsOne пояснив, що мовлення у Волочиську відсутнє з технічних причин. Цю частоту NewsOne ділив разом з телеканалом «ПлюсПлюс», який мовив 20 годин на добу, але понад рік тому анулював свою ліцензію. У Теофіполі, зі слів представника NewsOne, саме компанія «Телемережі України» має апаратуру та надає послуги оператора телекомунікацій, тому канал співпрацює з нею, а не з Концерном РРТ. Стосовно відсутніх титрів у програмах Top News і «Великий вечір» представник каналу пояснив, що мовлення NewsOne – це врізки в ефір місцевого мовника, і програми транслюються в Теофіполі не в повному обсязі. За його словами, NewsOne веде переговори з місцевим мовником, щоб згрупувати всі свої 4 години мовлення в один блок. Представник NewsOne просив не оголошувати попередження, а дати час на усунення порушень.

Члени Нацради висловили подив, навіщо каналу NewsOne узагалі потрібна ефірна ліцензія з обмеженим обсягом мовлення, якою він у повній мірі не користується. Пояснення представника каналу їх не переконали – вони оголосили NewsOne попередження та дали місяць на усунення порушень.

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року NewsOne отримав попередження Нацради за порушення Правил ведення мовлення в дні пам’яті, що вшановувалися в жовтні.

Також 21 грудня Нацрада оголосила попередження NewsOne за показ фейкового сюжету про начебто слухання комітету з фінансових питань Конгресу США щодо корупції в Національному банку України.

18 січня Нацрада призначила позапланову перевірку NewsOne через виступ у прямому ефірі народного депутата і власника каналу Євгена Мураєва, який назвав Революцію Гідності «державним переворотом», а також програми Євгена Червоненка, Надії Савченко, В’ячеслава Піховшека.

22 лютого Нацрада призначила позапланову перевірку NewsOne через мовлення в День пам’яті жертв Голокосту 27 січня.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2048
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
31 Жовтня 2020
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду