09:36
Неділя, 31 Грудня 2017

Жеваго все ж таки купив канал «Еспресо»

30 грудня у структурі власності телеканалу «Еспресо» відбулися зміни. Арсеній Яценюк, дружина глави МВС Інна Авакова та дружина народного депутата Миколи Княжицького Лариса Княжицька відчужили свої частки у статутному капіталі телеканалу «Еспресо» на користь компанії Atmosphere Entertainment, кінцевим власником якої є Іван Жеваго, син українського олігарха, народного депутата Костянтина Жеваго.
Жеваго все ж таки купив канал «Еспресо»
Жеваго все ж таки купив канал «Еспресо»

Про це йдеться у заяві на сайті каналу.

Після підписання відповідних угод Арсеній Яценюк та Інна Авакова, які володіли 30% і 40% часток відповідно у статутному капіталі ТОВ «Аста Фінанс» (юридичної особи, що володіє 100% ТОВ «Голдберрі», яке здійснює мовлення під логотипом «Еспресо») відчужили їх на користь іноземного підприємства Atmosphere Entertainment, Inc., зареєстрованого у штаті Нью-Йорк (США). Також зазначене іноземне підприємство придбало частину частки Лариси Княжицької у статутному капіталі ТОВ «Астра Фінанс» у розмірі 7,5%.

Внаслідок реалізованих угод Лариса Княжицька залишається опосередкованим власником 22,5% телеканалу «Еспресо», 77,5% опосередковано володіє іноземне підприємство Atmosphere Entertainment, Inc.

Кінцевим бенефіціарним власником Atmosphere Entertainment, Inc. є громадянин України Іван Жеваго.

Інформацію про зміни в структурі власності буде подано відповідним уповноваженим органам у порядку, передбаченому законодавством, зазначає канал.

Телеканал «Еспресо» запевняє також, що зазначені зміни не вплинуть на редакційну політику. «Телеканал і надалі залишатиметься відданим заявленим цінностям і працюватиме над створенням якісних програм і розширенням своєї глядацької аудиторії», - йдеться у заяві.

Раніше, на початку  грудня, народний депутат Костянтин Жеваго підтвердив, що веде перемовини про купівлю телеканалу «Еспресо». «Ми ні до чого конкретного ще не домовилися. Тому я не можу розкривати будь-які результати переговорів», - зазначив нардеп.

Нагадаємо, засновник каналу «Еспресо», народний депутат України Микола Княжицький в програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив, що мільярдер, політик, власник групи «Фінанси та Кредит» Костянтин Жеваго планує купівлю телеканалу «Еспресо» (ТОВ «Астра фінанс»).

Власниками каналу на той момент були колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, жінка міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Інна Авакова та дружина народного депутата Миколи Княжицького Лариса Княжицька. Арсеній Яценюк та Інна Авакова увійшли до структури власності телеканалу «Еспресо» і стали його кінцевими бенефіціарами разом із Ларисою Княжицькою у серпні 2017 року.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2667
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop