10:34
Четвер, 9 Листопада 2017

«Сторожову Заставу» ще покажуть в Казахстані, Молдові, Індії, Південній Кореї та в інших країнах

Film.ua Group оголосила про передпродаж прав на показ фільму «Сторожова Застава», знятий компанією Kinorob, на нові території. Перемовини відбулися 1-8 листопада в Санта-Моніці (США) в рамках щорічного ринку повнометражного контенту American Film Market.
«Сторожову Заставу» ще покажуть в Казахстані, Молдові, Індії, Південній Кореї та в інших країнах
«Сторожову Заставу» ще покажуть в Казахстані, Молдові, Індії, Південній Кореї та в інших країнах

Film.ua Group представила проекти Kinorob і Animagrad на власному стенді у Loews Hotel, повідомляє прес-служба групи.

Кінокомпанія оголосила про передпродаж прав на показ фільму «Сторожова Застава» компаніям Alfa World Movies для показу на території Індії, Purple Pictures - для Франції та франкомовного світу, Atrium Productions KFT - для Південної Кореї, I.C. Inter-Cinema - для показу на територіях Білорусі, Казахстану, Молдови і Киргизстану. В кінці жовтня вже відбувся кінотеатральний реліз в Білорусі, а 9 листопада «Сторожова Застава» стартує в кінотеатрах Казахстану.

Раніше права на показ «Сторожовий Застави» були передпродані до Японії, Італії та Іспанії.

В Україні кінотеатральний реліз відбувся 12 жовтня, за підсумками чотирьох уїкендів бокс-офіс склав 18 233 889 гривень і 261 995 проданих квитків. Прокат в Україні триває, дистрибутор фільму - компанія Ukrainian Film Distribution, телевізійні права - у «Нового каналу».

Читайте також

Нагадаємо,  фільм «Сторожова Застава» за мотивами книги Володимира Рутківського знятий компанією Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Співпродюсер фільму — Новий канал. Прокатом в Україні займається компанія Ukrainian Film Distribution. 

Режисер - Юрій Ковальов. Продюсери – Єгор Олесов та Юрій Прилипко, сценаристи – Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек і Юрій Ковальов. Оператор картини - Юрій Король. Композитори – Владлен Пупков та Сергій Сідоров

Головні ролі у фільмі виконали: Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталія Сумська, Єржан Нуримбет, Єрболат Тогузаков, Іван Денисенко.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
499
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop