Окупанти повезли 100 студентів Донецького університету до Москви  переконувати, що «України не існує»

Окупанти повезли 100 студентів Донецького університету до Москви переконувати, що «України не існує»

13 Травня 2024
6070
13 Травня 2024
21:31

Окупанти повезли 100 студентів Донецького університету до Москви переконувати, що «України не існує»

6070
Такі «подорожі» відбуваються систематично від самого початку тимчасової окупації частини Донеччини в 2014 році.
Окупанти повезли 100 студентів Донецького університету до Москви  переконувати, що «України не існує»
Окупанти повезли 100 студентів Донецького університету до Москви  переконувати, що «України не існує»

Російські загарбники та їхні пособники продовжують політику, спрямовану на зміну національної самоідентифікації української молоді.

За інформацією Центру національного спротиву, 100 студентів Донецького державного університету колаборанти відправили в «туристичну» поїздку до Москви в рамках програми так званого цивільно-патріотичного та суспільно корисного молодіжного туризму «Більше, ніж подорож».

«Окупанти навіть не приховують своїх намірів, — повідомляють у ЦНС. — Так і кажуть: це поїздка з метою зміни переконань дітей, що України не існує, а їхній рідний край є частиною РФ».

Співробітники Центру інформують, що  такі «подорожі» відбуваються систематично від самого початку тимчасової окупації частини Донеччини  у 2014 році.

Центр національного спротиву  нагадав, що всі причетні до політики геноциду понесуть відповідальність перед українським народом, та закликав повідомляти про зрадників за  посиланням.

Сьогодні ми також повідомляли, що росіяни планують запустити на тимчасово окупованих територіях Запорізької області радіо «Юг молодой», цільовою аудиторією якого стане українська молодь.

Нагадаємо, в лютому окупанти звозили молодих українців з тимчасово окупованих територій України на так званий «всесвітній фестиваль молоді». За даними Центру національного спротиву, до проведення цього фестивалю були залучені так звані «волонтери» з-поміж учасників створених Росією «громадських організацій», таких як «Південь молодий», «Рух перших» та інших. «Ворог створює такі організації за зразком комсомолу, щоби промивати мізки українській молоді», — наголошують у ЦНС.

Фото: колаж із сайту ЦНС

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6070
Читайте також
23.10.2023 14:00
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
для «Детектора медіа»
0
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду