![Речникам Збройних сил заборонено давати коментарі російським медіа, зокрема й «опозиційним», — Юрій Ігнат](/doc/images/news/archive/2021/225759/i75_ArticleImage_225759.webp)
Речникам Збройних сил заборонено давати коментарі російським медіа, зокрема й «опозиційним», — Юрій Ігнат
Речникам Збройних сил заборонено давати коментарі російським медіа, зокрема й «опозиційним», — Юрій Ігнат
![Речникам Збройних сил заборонено давати коментарі російським медіа, зокрема й «опозиційним», — Юрій Ігнат](/doc/images/news/archive/2021/225759/ArticleImage_225759.webp)
![Речникам Збройних сил заборонено давати коментарі російським медіа, зокрема й «опозиційним», — Юрій Ігнат Речникам Збройних сил заборонено давати коментарі російським медіа, зокрема й «опозиційним», — Юрій Ігнат](/doc/images/news/archive/2021/225759/i75_ArticleImage_225759.webp)
Офіційним речникам Збройних сил України заборонено давати коментарі будь-яким російським медіа, зокрема й «опозиційним». Про це розповів колишній речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в інтерв’ю «Детектору медіа».
Ігнат повідомив, що до нього раніше зверталися по коментар російський телеканал «Дождь» і хтось із російських ютуберів, однак він відмовив їм у спілкуванні.
Декілька разів Ігнат брав участь в ефірі білоруського опозиційного телеканалу «Белсат», що базується в Польщі.
«На “Белсат” мені питання ставили білоруською та спершу просили відповідати російською, але мені, людині зі Львова, не дуже хотілося, тож я спитав одного разу: та чи ви, сябри, мене не зрозумієте, коли я відповідатиму українською? І став відповідати українською. Всі все зрозуміли», — розповів Ігнат.
- Читайте також: Юрій Ігнат: Важливо вчасно подати офіційну інформацію, щоб канали не спотворили її заради хайпу
Фото: пресслужба Повітряних сил ЗС України
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)