![До другої річниці повномасштабної війни: МЗС Франції оприлюднило відеоролик на підтримку України](/doc/images/news/archive/2021/223272/i75_ArticleImage_223272.webp)
До другої річниці повномасштабної війни: МЗС Франції оприлюднило відеоролик на підтримку України
До другої річниці повномасштабної війни: МЗС Франції оприлюднило відеоролик на підтримку України
![До другої річниці повномасштабної війни: МЗС Франції оприлюднило відеоролик на підтримку України](/doc/images/news/archive/2021/223272/ArticleImage_223272.webp)
![До другої річниці повномасштабної війни: МЗС Франції оприлюднило відеоролик на підтримку України До другої річниці повномасштабної війни: МЗС Франції оприлюднило відеоролик на підтримку України](/doc/images/news/archive/2021/223272/i75_ArticleImage_223272.webp)
Міністерство закордонних справ Франції до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ оприлюднило в соцмережі Х відеоролик на підтримку України.
Ролик розпочинається строфою з поеми Тараса Шевченка «Кавказ»: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля».
«Через 2 роки після початку російської агресії Україна бореться за відновлення своєї територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів. Франція продовжуватиме надавати непохитну підтримку Україні та її народу», — йдеться в тексті-супроводі.
2 ans après le début de la guerre d’agression russe, l’#Ukraine se bat pour le rétablissement de son intégrité territoriale dans ses frontières internationalement reconnues. La #France continuera à apporter un soutien indéfectible à l’Ukraine et au peuple ????????. #StandWithUkraine pic.twitter.com/zvn0KlS7Nm
— France Diplomatie???????????????? (@francediplo) February 21, 2024
Ми також повідомляли, що одна з найбільших газет Франції — Libération — до другої річниці повномасштабного вторгнення підготувала спеціальний випуск про Україну. На 20 сторінках номера, що вийшов друком напередодні другої річниці великої війни, можна прочитати, зокрема, репортажі французьких журналістів з різних куточків України, розмову з фотографом Євгеном Малолєткою, інтерв'ю з керівником ГУР Кирилом Будановим, а також статтю про те, як в українській армії спільно воюють члени родин.
Фото: gettyimages
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)