![Польські радіостанції одночасно ввімкнули пісню Give Peace a Chance Джона Ленона на знак підтримки України](/doc/images/news/archive/2021/223403/i75_ArticleImage_223403.webp)
Польські радіостанції одночасно ввімкнули пісню Give Peace a Chance Джона Ленона на знак підтримки України
Польські радіостанції одночасно ввімкнули пісню Give Peace a Chance Джона Ленона на знак підтримки України
![Польські радіостанції одночасно ввімкнули пісню Give Peace a Chance Джона Ленона на знак підтримки України](/doc/images/news/archive/2021/223403/ArticleImage_223403.webp)
![Польські радіостанції одночасно ввімкнули пісню Give Peace a Chance Джона Ленона на знак підтримки України Польські радіостанції одночасно ввімкнули пісню Give Peace a Chance Джона Ленона на знак підтримки України](/doc/images/news/archive/2021/223403/i75_ArticleImage_223403.webp)
Уранці, 24 лютого, польські радіостанції на знак підтримки одночасно ввімкнули пісню Give Peace a Chance Джона Ленона, аби нагадати, що війна в Україні досі триває. Про це повідомив україномовний портал Ukrayina.pl, створений за підтримки Gazeta.pl.
«Спільна трансляція протестної пісні Give Peace a Chance на радіостанціях є символічним нагадуванням слухачам усієї Польщі про жорстоку війну на нашому східному кордоні, яка триває вже два роки. Це прояв єдності і гучний спротив російському варварству та імперіалізму путінської Росії. Зрештою, це символічний жест солідарності та підтримки радіосвіту для українського народу в цей важкий час», — пише RMF24.
У 2022 році ініціаторкою ідеї зіграти разом найвідомішу антивоєнну пісню стала німецька радіостанція Radioeins (rdd). 4 березня 2022-го в кампанії взяли участь понад 150 радіостанцій по всій Європі. Відтоді акцію продовжують у Польщі.
Джон Леннон записав пісню Give Peace a Chance («Дайте шанс миру») у липні 1969 року під час перебування в готелі на Багамах. Вона була створена на знак протесту проти війни у В'єтнамі. Згодом композиція стала гімном миру, який часто використовували під час різних збройних конфліктів.
Нагадаємо, міністерство закордонних справ Франції до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ оприлюднило в соцмережі Х відеоролик на підтримку України, який розпочинається строфою з поеми Тараса Шевченка «Кавказ»: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля».
Фото: RMF24
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)