«Голос Америки» відправив Гаррі Княгницького в оплачувану відпустку

«Голос Америки» відправив Гаррі Княгницького в оплачувану відпустку

24 Лютого 2023
3910
24 Лютого 2023
22:17

«Голос Америки» відправив Гаррі Княгницького в оплачувану відпустку

3910
Американське медіа вирішує, що далі робити з колишнім пропагандистом НТВ у Російській Службі
«Голос Америки» відправив Гаррі Княгницького в оплачувану відпустку
«Голос Америки» відправив Гаррі Княгницького в оплачувану відпустку

До прийняття наступного рішення «Голос Америки» відправив Гаррі Княгницького та його колегу Дарію Давидову в оплачувану відпустку. Про це «Детектору медіа» стало відомо з власних джерел у службі. Такі дії стали реакцію мовника на кілька внутрішніх зустрічей з російською та українською редакціями, звернення працівників та українських медійників

Нагадаємо, що Гаррі Княгницький — це колишній кореспондент НТВ, який знімав пропагандиські сюжети про російсько-українську війну. Зокрема, йому належить матеріал під назвою «Геноцид и уничтожение»: жители Донбасса в ужасе от действий украинской армии». А також сюжети про «терориста» Олега Сенцова та «входження» Криму у склад Росії. 

Детальніше про Гаррі Княгницького читайте в матеріалі «Детектора медіа» Російська служба «Голосу Америки» взяла на роботу пропагандиста НТВ, який знімав сюжети про «ополченцев»

Дарії Давидовій, як повідомляв Kyivpost, колеги закидають легітимізацію незаконного референдуму про анексію Криму. За інформацією джерел «ДМ», мова йде про один її текст з окупованого Криму для видання «Русский репортер».

«Детектор медіа» звертався з запитанням до «Голосу Америки», чому там взяли на роботу колишнього пропагандиста Гаррі Княгницького, та яким бачать його майбутнє у структурі мовника. На що наша редакція отримала відповідь: «Протягом десятиліть «Голос Америки» наймав досвідчених журналістів із репресивних суспільств, у тому числі з Росії. Усі журналісти «Голосу Америки» працюють під редакційним наглядом і керівництвом, що гарантує, що вся їхня робота відповідає найвищим стандартам журналістики та нашому статуту. Робота Княгницького, як і інших журналістів «Голосу Америки», проходить суворий процес редагування інформаційного агентства».

Українські медійники, опитані «Детектором медіа», вважають комунікацію «Голосу Америки» з приводу призначення Гаррі Княгницького «відпискою», «знущанням», «приєднанням до злочину» та «сигналом іншим пропагандистам».

Медіарух закликав «Голос Америки» звільнити російського пропагандиста Гаррі Княгницького, провести внутрішнє розслідування з приводу того, як він зміг отримати посаду у виданні, та опублікувати результати такої перевірки. 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3910
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду