«Детектор медіа» заблокували в Росії

«Детектор медіа» заблокували в Росії

3 Січня 2022
2613

«Детектор медіа» заблокували в Росії

2613
Рішення про блокування було ухвалене ще 2015 року, але доступ закрили тільки у грудні 2021-го.
«Детектор медіа» заблокували в Росії
«Детектор медіа» заблокували в Росії

Доступ до сайту «Детектор медіа» на території Росії заблокований. Про це повідомили відразу кілька читачів нашого видання, які спробували зайти на сайт у перші дні 2022 року.

У реєстрі заборонених російською владою онлайн-ресурсів на сайті «Роскомсвобода» «Детектор медіа» згадується у зв’язку з блокуванням доступу до новини, яка, своєю чергою, розповідає про блокування Роскомнаглядом доступу до публікації «Громадського» у серпні 2016 року. 

Окрім цієї новини, заблоковані ще шість сторінок на сайті «Детектор медіа» (можна припустити, що серед них і головна сторінка).

Сайт посилається на вимогу  про блокування, видану Генеральною прокуратурою Росії у квітні 2015 року, однак, згідно з інформацією на сайті «Роскомсвобода», блокування «Детектора медіа» почалося 23 грудня 2021 року. Інформація про блокування (без подробиць) є на сайті Роскомнагляду

Рекомендуємо нашим читачам, які живуть або перебувають на території Росії, використовувати VPN або інші програми, які допомагають обходити блокування. Також радимо підписатись на наш телеграм-канал — його не заблокують. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2613
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду