Блогера Заліска госпіталізували. Він просив припинити писати йому побажання смерті
Блогера Заліска госпіталізували. Він просив припинити писати йому побажання смерті
Чернівецького блогера Олександра Заліска госпіталізували 3 грудня через «нервовий зрив».
Про це у соцмережах повідомив його друг Олексій Друк.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Із Заліском пов’язаний нещодавній скандал у львівському Будинку вчених. Блогер влаштував святкування свого дня народження у День пам'яті жертв голодоморів. Святкування обурило користувачів та користувачок мереж, зокрема через сторіс ведучого заходу Володимира Остапчука із словами «голодна туса».
Багато хто сприйняв це як неповагу до жертв голодоморів, однак Остапчук потім вибачався і запевнив, що не мав на увазі відсилання до пам’ятного дня.
3 грудня Заліско записав слізне відеозвернення, у якому скаржився на булінг з боку користувачів та користувачок. Він просив перестати бажати йому смерті й «звинувачувати» у раптовій смерті директора львівського Будинку вчених Романа Славітича.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Товариш Заліска Друк написав у інстаграмі, що Заліска госпіталізували. Він виклав фото, як медики надають блогеру допомогу, і попросив людей припинити булити Заліска.
Після розголосу у ЗМІ львівська мерія закрила Будинок вчених, керівництво ж закладу запевняє, що організатори не повідомили про формат святкування.
Після критики у медіа Олександр Заліско у своєму інстаграмі написав: «Відсвяткувати своє 29-ти річчя вийшло гучно. Наскільки гучно, що всі раптово стали супер правильними і блогери винні у всіх проблемах світу… Я народився 27 листопада! Я не вибирав цей день. Він вибрав мене! І я не дозволю комусь псувати мій настрій! Святкую так, як захочеться мені!».
Пізніше Заліско перепросив за гучну вечірку в День пам'яті жертв голодоморів і поскаржився, що залишився без доходів.
Пам’ять жертв голодоморів в Україні вшановують щороку в четверту суботу листопада. У листопаді 2006 року Верховна Рада України визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу.
За даними науковців, загальна кількість людських втрат від Голодомору 1932–33 років становить майже 4 мільйони, а втрати українців у частині ненароджених становлять понад 6 мільйонів.
Фото: з вільних джерел