13:58
Середа, 23 Червня 2021

Центр стратегічних комунікацій презентував інформаційну брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни»

969
Любов Цибульська: У першу чергу ми будемо поширювати брошуру у південних та східних областях України.
Центр стратегічних комунікацій презентував інформаційну брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни»
Центр стратегічних комунікацій презентував інформаційну брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни»

У середу, 23 червня, Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни». Брошура містить поради, як поводити себе в момент безпосередньої небезпеки під час збройного конфлікту.

За словами керівниці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любові Цибульської, поради, викладені у брошурі враховують український та іноземний досвід, також вона містить рекомендації з інформаційної безпеки.

Брошура є першим інформаційним продуктом Центру і розроблена разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями.

За основу Центр взяв шведську брошуру яка є надзвичайно короткою, але містить практичні поради. Однією з причин розробки брошури стала нещодавня ескалація російської агресії на кордонах України.«Чому ми вирішили зробити цю брошуру? Бо ми побачили, що є запит, ми побачили, як агресор під час нещодавньої ескалації на кордонах України працює з населенням, намагаючись залякати його та деморалізувати, як він проводить дезінформаційні спецоперації», – каже Цибульська.

Брошура не переобтяжена зайвою інформацією, її можна швидко прочитати в момент безпосередньої небезпеки, вона містить поради, як поводитись під час активізації збройного конфлікту, як убезпечити себе під час артобстрілу, або обстрілу зі стрілецької зброї.

Завантажити брошуру можна за посиланням.

«Найбільшою цінністю брошури є те, що ми включили до неї поради як поводити себе і в інформаційному полі», – зауважила Цибульська.

Брошура буде розповсюджуватись у друкованому та електронному варіантах.

«Ми будемо оголошувати тендер і плануємо надрукувати близько 100 тис. примірників, у першу чергу ми будемо поширювати брошуру у південних та східних областях України. Безумовно, ми за вільне поширення брошури і завжди раді надати її електронну версію для поширення державним органам та установами», – сказала Цибульська.

Центр планує видати брошуру українською, російською, кримськотатарською та англійською мовами.

Цибульська додала, що у планах Центру є підготовка посібника для журналістів з висвітлення конфлікту, «бо іноді журналісти, самі того не усвідомлюючи, можуть транслювати російську пропаганду».

Скріншот відео: Укрінформ/YouTube

Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
969
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду