20:13
Четвер, 10 Червня 2021

Депутати Європарламенту закликали до посилення стандартів ЄС щодо кібербезпеки

743
Вони також попередили і про гібридні загрози – методи, що використовують державні чи недержавні суб’єкти для націлювання на демократичні держави і інститути.
Депутати Європарламенту закликали до посилення стандартів ЄС щодо кібербезпеки
Депутати Європарламенту закликали до посилення стандартів ЄС щодо кібербезпеки

Депутати Європарламенту закликали до посилення стандартів ЄС щодо кібербезпеки для підключених пристроїв, додатків і операційних систем на тлі недавніх кібератак на критично важливу інфраструктуру в ЄС.

Відповідну резолюцію євродепутати схвалили сьогодні, 10 червня.

У документі міститься заклик до того, щоби підключені продукти та супутні послуги, включаючи ланцюжки поставок, були вже передбаченими безпечними на стадії розробки, стійкими до кіберінцідентів і швидко виправлялися в разі виявлення вразливостей.

У резолюції європарламентарі також вимагають ухвалення правового регулювання, що встановлює вимоги до кібербезпеки для додатків, програмного забезпечення, вбудованого програмного забезпечення (яке контролює різні пристрої і машини, які не є комп’ютерами) і операційних систем (програмного забезпечення, що виконує основні функції комп’ютера) до 2023 року.

Депутати Європарламенту попередили і про гібридні загрози – методи, що використовують державні чи недержавні суб’єкти для націлювання на демократичні держави і інститути. Такі методи, за їніми словами, стають усе більш продуманими.

Вони містять використання кампаній дезінформації і кібератак на інфраструктуру, економічні процеси та демократичні інститути.

Депутати Європарламенту відзначили недавню серію кібератак на системи охорони здоров’я, наприклад, в Ірландії, Фінляндії та Франції, які, за їхніми словами, завдали значної шкоди системам охорони здоров’я і допомоги пацієнтам.

Нагадаємо, європарламентарі також закликали відключити Білорусь від SWIFT і усунути країну від Олімпіади-2020 в Токіо.

Фото: ГлавкомВсі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
743
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду