17:56
Понеділок, 15 Лютого 2021

Медведчук не може володіти 25% акцій каналу «1+1» — Ткаченко

3 992
На думку Ткаченка, його частка складає «чверть від чверті».
Медведчук не може володіти 25% акцій каналу «1+1» — Ткаченко
Медведчук не може володіти 25% акцій каналу «1+1» — Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що на момент звільнення з телеканалу «1+1» не мав інформації щодо володіння Віктором Медведчуком акціями телеканалу. Про це Ткаченко розповів в інтерв’ю LB.ua.

«На момент мого виходу з «плюсів» (у 2019 році - Ред.) про існування «медведчуків» в акціонерах через якісь інші компанії мені нічого відомо не було … Він не володіє 24,66%. Чверть від чверті - наскільки я можу судити з доступної інформації...Сам Суркіс володіє 25%. Якщо я правильно пам'ятаю, Медведчук заявляв про те, що він володіє якимось відсотком від Суркіса. Очевидно, що це не може бути 25%», – сказав Ткаченко.

Нагадаємо, з декларації народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука за 2019 рік стало відомо, що його дружина Оксана Марченко є кінцевою бенефіціарною власницею офшорної компанії Bolvik Ventures Ltd, яка опосередковано володіє частками каналів «1+1», «2+2» і ТЕТ.

При цьому в документах про структуру власності каналів, оприлюднених на їхніх сайтах, вказано, що Bolvik Ventures Ltd контролюється Ігорем Суркісом, а Марченко в документах не згадується. Зазначено, що Bolvik Ventures Ltd опосередковано володіє 24,6% каналу «1+1», 24,5% каналу ТЕТ і 24,5% каналу «2+2».

Водночас адвокат Ігор Кириленко, який представляє інтереси Медведчука, сказав, що Оксана Марченко володіє 8,22% акцій телеканалу «1+1» і 8,17% акцій телеканалу ТЕТ. За словами адвоката, ТОВ «Інвестиційна компанія "Гармонія"», власником якого до березня 2016 року був Віктор Медведчук, а в березні 2016-го стала Оксана Марченко, в січні 2012 року придбало за ліцензією Національного банку України 100% акцій кіпрської компанії «Бересінтіо Інвестментс Лтд». Ця компанія якраз володіє 33,33% акцій компанії Bolvik Ventures Ltd.

У пресслужбі «1+1» заявиляли, що для них інформація про частку Оксани Марченко є новою. Після цього на початку 2021 року голова правління та гендиректор «1+1 медіа»  Ярослав Пахольчук у інтерв’ю «Детектор медіа» підтвердив інформацію про те, що Віктор Медведчук в «особі Оксани Марченко присутній» у структурі власності компанії і має 8%. «Для нас це було таке саме відкриття, як для всіх. Добре, що отримали нарешті оригінали документів і розібралися. Я вже 12 років у групі, ніколи не відчував і не відчуваю зараз його присутності в нашій структурі: ні фінансової, ні управлінської», - сказав Ярослав.

Ігор Коломойський заявив, що частка родини Медведчуків у структурі «1+1» для нього новина.Читайте також

Фото: Олександр Ткаченко/Facebook

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3992
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду