12:38
Середа, 26 Лютого 2020

Бородянський назвав п’ять кроків із підтримки кримськотатарської культури в Україні

627
Цього року Міністерство культури, молоді та спорту запровадить нові програми та проєкти з підтримки культури кримськотатарського народу.
Бородянський назвав п’ять кроків із підтримки кримськотатарської культури в Україні
Бородянський назвав п’ять кроків із підтримки кримськотатарської культури в Україні

Про це заявив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський 26 лютого на форумі Age of Crimea 2020, присвяченому шостій річниці анексії Криму.

За його словами, в 2014 році Україна позбулася помилкових суджень щодо кримськотатарського народу, який сьогодні залишається однією із найбільш дискримінованих та переслідуваних окупантами груп, тож не можна забувати про його проблеми.

Володимир Бородянський озвучив основні кроки з підтримки кримськотатарської культури в Україні, над якими працює Міністерство культури, молоді та спорту. Уже цього року буде запроваджено: 

  • онлайн-курси української та кримськотатарської мови для дітей та дорослих, «щоб усі охочі змогли зберегти зв’язок із Україною, незалежно від місця знаходження»; 
  • окрему програму для кримськотатарських проєктів в Українському культурному фонді;
  • підтримку державою переміщених кримських редакцій та медіа, які висвітлюють кримськотатарську тематику, в координації та за участю Меджлісу;
  • додаткові бали для кінопроєктів про Крим на пітчингу Держкіно;
  • ратифікацію другого протоколу Гаазької конвенції про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту, який стане правовою підставою захисту української культурної спадщини в тимчасово окупованому Криму.

Пан Бородянський у своїй промові також нагадав про те, що Міністерство культури, молоді та спорту працює над законом про дезінформацію.  

«Ми намагаємося винайти рецепт інформаційних ліків, але, на жаль, їх не існує. Звідски – потреба пошуку ефективного інстурменту боротьби з дезінфомрацією і одночасне побоювання створити інформаційну машину», – сказав він.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
627
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду