15:57
Середа, 29 Січня 2020

Депутати переглянуть норми щодо обов’язкового інформування про зміни тиражу друкованих ЗМІ

1 167
Заступник голови комітету Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв обіцяє переглянути норми у законопроєкті «Про медіа» щодо обов’язкового внесення у реєстр інформацію про зміну тиражу для друкованих медіа.
Депутати переглянуть норми щодо обов’язкового інформування про зміни тиражу друкованих ЗМІ
Депутати переглянуть норми щодо обов’язкового інформування про зміни тиражу друкованих ЗМІ

Про це він повідомив під час громадського обговорення законопроєкту.

Медіаюрист Алі Сафаров звернув увагу на те, що друковані медіа мають нести значну відповідальність у разі своєчасного невнесення до реєстру інформації про тираж: «Але це інформація, яка не несе суспільної небезпеки».

Ці аргументи Микита Потураєв визнав слушними та пообіцяв переглянути відповідні норми.

Також на думку учасників дискусії, у законопроєкті «Про медіа» передбачені завеликі штрафи для друкованих медіа (від 170 тисяч). За словами Олексія Погорєлова, річний бюджет маленького регіонального змі 200 тис. грн (у штаті близько 3 людей, тираж 3-4 тисячі).

Нагадаємо, 17 січня комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував парламенту прийняти за основу законопроєкт № 2693 «Про медіа».

Новий законодавчий акт має стати комплексним документом, що прийде на зміну кільком медійним законам: про телебачення і радіомовлення, про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні, про інформаційні агентства, про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів, про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1167
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду