12:10
Субота, 20 Жовтня 2018

Роскомнагляд заблокував сайт ZN.UA на території РФ і анексованого Криму

Причиною блокування, на думку редакції «Дзеркала тижня», стала публікація матеріалів про незаконний призов мешканців окупованого Криму до російської армії.
Роскомнагляд заблокував сайт ZN.UA на території РФ і анексованого Криму
Роскомнагляд заблокував сайт ZN.UA на території РФ і анексованого Криму

Про це повідомляється на сайті видання.

«З жовтня доступ до сайту ZN.UA на території РФ і окупованого Криму закрито. При цьому українська версія сайту на домені DT.UA залишається доступною», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 2 жовтня редакція отримала чергове повідомлення від Роскомнагляду з вимогою видалити новинні матеріали про незаконний призов кримчан, опубліковані в 2017-2018 роках. Відомства погрожувало внести домен ZN.UA до «чорного списку» і заблокувати доступ до нього. Перед цим так звані «суди» анексованого Криму виносили рішення про обмеження доступу до окремих веб-сторінок сайту.

«Буде прийнято рішення про включення до єдиного реєстру мережевої адреси, що дозволяє ідентифікувати сайт в мережі "Інтернет", що містить інформацію, поширення якої в Російській Федерації заборонено, а доступ до нього буде обмежено», - йшлося в попередженні російського відомства.

Нагадаємо, у вересні видання «Дзеркало тижня» повідомляло, що Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії (Роскомнагляд) дала їм добу на видаленя статті журналіста Миколи Мирного «Чи законно Росія призиває в армію кримчан?».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1022
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop