Відсутність свободи слова призводить до приреченого суспільства – Джапарова

Відсутність свободи слова призводить до приреченого суспільства – Джапарова

3 Травня 2018
1969
3 Травня 2018
11:13

Відсутність свободи слова призводить до приреченого суспільства – Джапарова

1969
Відсутність свободи слова в РФ призведе до приреченого суспільства, у якому громадяни Росії будуть позбавлені критичного мислення, заявила перша заступниця міністра інформполітики України Еміне Джапарова під час круглого столу «Свобода слова в Україні: поточний стан і виклики».
Відсутність свободи слова призводить до приреченого суспільства – Джапарова
Відсутність свободи слова призводить до приреченого суспільства – Джапарова

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Нам інколи дорікають, кажучи, що Російська Федерація дуже активна у своїй промоції, пропаганді і виграє в України на інформаційному фронті. Мені видається, що це ілюзія перемоги. Якщо дивитись в довгостроковій перспективі, то повна відсутність свободи слова, преси, доступу до інформації, те що фактично є у РФ нормою, зрештою призводить до приреченого суспільства», - сказала Еміне Джапарова.

На її думку, за такого стану справ росіяни втрачають шанси мати критичне мислення.

«Тому для нас абсолютною цінністю є захист свободи слова, тому що ми не хочемо рухатися за прикладом Російської Федерації», - зауважила пані Джапарова.

Як повідомляв «Детектор медіа», сьогодні, в четвер, 3 травня, в Києві проходить «круглий стіл» до Всесвітнього дня свободи преси, організаторами якого є Міністерство інформаційної політики України, Департамент інформаційного суспільства Генерального директорату прав людини та верховенства права Ради Європи і ГО «Інститут масової інформації».

Нагадаємо, 3 травня – Всесвітній день свободи преси, який відзначається, починаючи з 1992 року з ініціативи Генеральної конференції ЮНЕСКО за підтримки Генеральної Асамблеї ООН. Цього року тема святкування – «Тримати владу під контролем: ЗМІ, правосуддя і верховенство права».

Всесвітній день свободи преси покликаний нагадати суспільству, що журналісти, виконуючи свою місію, залежать лише від читача й телеглядача, і що тиск з боку влади просто неприпустимий. Цензура, створення перешкод для обміну інформацією, залякування та пряме втручання в діяльність ЗМІ є загрозою демократії, розвитку та загальній безпеці.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1969
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду