![Нову телевежу в Покровську, яка б забезпечила мовлення на окуповані території, так і не почали зводити - Попова](/doc/images/news/archive/2016/123966/i75_ArticleImage_123966.jpg)
Нову телевежу в Покровську, яка б забезпечила мовлення на окуповані території, так і не почали зводити - Попова
Нову телевежу в Покровську, яка б забезпечила мовлення на окуповані території, так і не почали зводити - Попова
![Нову телевежу в Покровську, яка б забезпечила мовлення на окуповані території, так і не почали зводити - Попова](/doc/images/news/archive/2016/123966/ArticleImage_123966.jpg)
![Нову телевежу в Покровську, яка б забезпечила мовлення на окуповані території, так і не почали зводити - Попова Нову телевежу в Покровську, яка б забезпечила мовлення на окуповані території, так і не почали зводити - Попова](/doc/images/news/archive/2016/123966/i75_ArticleImage_123966.jpg)
Про це вона написала у своєму Facebook.
Тетяна Попова нагадала, що міністерство інформаційної політики неодноразово намагалося отримати державне фінансування для зведення нової телевежі в місті Покровську, необхідність якої постала після того, як потужна телевежа в Донецьку була захоплена бойовиками ОРДО.
«Фінансування на будівництво вежі в Покровську (для мовлення на Донецьк) перший раз ми запросили ще на початку минулого року. Після чого отримали три відмови від Мінфіну та одну від Мінеконому», - написала вона.
Водночас, за її словами, будівництво Покровської телевежі обіцяли розпочати цього року.
«Поки нічого не відбувається», - зазначила Тетяна Попова.
Нагадаємо, радник міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат Олександр Бригинець заявляє, що відновити українське мовлення у населених пунктах поблизу лінії розмежування можна тільки після зведення телевежі у Покровську (Донецька область), на що поки не виділено державного фінансування.
Голова Ясинуватської райради Любов Євтушенко та голова військово-цивільної адміністрації Сергій Добряк вважають, що єдиний вихід з ситуації із забезпеченням українського мовлення у районі - будувати нову телевежу у Покровську, яка би забезпечила українським ефірним ТБ кілька прифронтових районів.
Зважаючи на те, що наразі грошей в Державному бюджеті на побудову нової телевежі в Покровську немає, в Ясинуватському районі було вирішено виділити з місцевого бюджету 255 тис. грн. на нову телевежу.
На фото - Тетяна Попова
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)