15:00
П'ятниця, 15 Липня 2016

Російський холдинг РБК загалом покинули 20 журналістів – «Ведомости»

До 17 липня російський холдинг РБК покинуть ще двоє співробітників – головний редактор об’єднаної редакції Ірина Малкова та головний редактор газети РБК Петро Мироненко.
Російський холдинг РБК загалом покинули 20 журналістів – «Ведомости»
Російський холдинг РБК загалом покинули 20 журналістів – «Ведомости»

Про це пишуть «Ведомости».

«У п'ятницю, 15 липня, останній робочий день заступника головного редактора об'єднаної редакції Ірини Малкова, яка останні кілька тижнів управляла редакцією, а в неділю, 17 липня,  – в.о. головного редактора газети РБК Петра Мироненка», - пише видання з посиланням на співробітників холдингу.

Як повідомляється на сайті видання, загалом з російського холдингу РБК з травня 2016 року звільнилися 20 журналістів, більше половини з яких – ключові співробітники. Серед них вісім з 10 заступників головного редактора, чотири з 12 керівників напрямків, служб і редакторів відділів, один з чотирьох спеціальних кореспондентів. Однак в РБК цю цифру не коментують.

На сьогодні, за інформацією «Ведомостей», об'єднана редакція залишилася повністю без двох відділів – фінансового, а також телеком і медіа, який в повному складі перейшов до редакції журналу РБК. Вона тепер працює самостійно. Про це раніше повідомляв головний редактор журналу РБК Валерій Ігумено.

Нагадаємо, шеф-редакторку Єлизавету Осетинську, головного редактора РБК Романа Баданіна та головний редактора газети РБК Максима Солюса з холдингу було звільнено 13 травня. Формально – за угодою сторін, але, як раніше зазначала пані Осетинська, через публікацію матеріалів про «Панамські архіви», зокрема, про офшорні компанії, пов'язані з президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадаємо, 7 липня «керівниками об'єднаної редакції» російського холдингу РБК були призначені  Єлизавета Голікова та Ігор Тросніков, які раніше працювали в ТАСС. Увечері того ж дня вони зустрілися з редакцією. Розшифровку аудіозапису з цієї зустрічі отримала «Медуза» та опублікувала її на своєму сайті.

Як зазначають «Ведомости»,  незабаром видання вирішили покинути багато інших його співробітники.

В розмові з виданням пан Тросніков визнав, що в РБК є проблема з частиною співробітників.

«Але цю проблему можна вирішити, редакція продовжить працювати і випускати новини, газета продовжить виходити», - сказав пан Тросніков і зауважив, що поки що випускати газету буде самостійно.

Як раніше писав «Детектор медіа», в травні МВС РФ перевірило першого заступика гендиректора РБК Катерину Круглову, фінансового директора РБК Ігоря Селіванова, заступника гендиректора РБК з технологій Олександра Кононенка

За даними джерел «Медузи»  у групі ОНЕКСІМ, ФСБ та в оточенні бізнесмена Михайла Прохорова, обшуки в компаніях підприємця санкціонував особисто президент Росії.  Володимир Путін був обурений публікаціями РБК, присвяченими його родині. Йому не сподобалися матеріали розслідування про ймовірну доньку Путіна Катерину Тихонову, а також стаття про бізнес можливого зятя Путіна Кирила Шамалова й публікації про «панамські архіви», де знайшовся близький друг Путіна.  Прес-секретар президента Дмитро Пєсков заявляв, що Кремль не бере участі у тиску на Михайла Прохорова. 

Фото: "Медуза"

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
469
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop