detector.media
15.07.2016 15:00
Російський холдинг РБК загалом покинули 20 журналістів – «Ведомости»
Російський холдинг РБК загалом покинули 20 журналістів – «Ведомости»
До 17 липня російський холдинг РБК покинуть ще двоє співробітників – головний редактор об’єднаної редакції Ірина Малкова та головний редактор газети РБК Петро Мироненко.

Про це пишуть «Ведомости».

«У п'ятницю, 15 липня, останній робочий день заступника головного редактора об'єднаної редакції Ірини Малкова, яка останні кілька тижнів управляла редакцією, а в неділю, 17 липня,  – в.о. головного редактора газети РБК Петра Мироненка», - пише видання з посиланням на співробітників холдингу.

Як повідомляється на сайті видання, загалом з російського холдингу РБК з травня 2016 року звільнилися 20 журналістів, більше половини з яких – ключові співробітники. Серед них вісім з 10 заступників головного редактора, чотири з 12 керівників напрямків, служб і редакторів відділів, один з чотирьох спеціальних кореспондентів. Однак в РБК цю цифру не коментують.

На сьогодні, за інформацією «Ведомостей», об'єднана редакція залишилася повністю без двох відділів – фінансового, а також телеком і медіа, який в повному складі перейшов до редакції журналу РБК. Вона тепер працює самостійно. Про це раніше повідомляв головний редактор журналу РБК Валерій Ігумено.

Нагадаємо, шеф-редакторку Єлизавету Осетинську, головного редактора РБК Романа Баданіна та головний редактора газети РБК Максима Солюса з холдингу було звільнено 13 травня. Формально – за угодою сторін, але, як раніше зазначала пані Осетинська, через публікацію матеріалів про «Панамські архіви», зокрема, про офшорні компанії, пов'язані з президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадаємо, 7 липня «керівниками об'єднаної редакції» російського холдингу РБК були призначені  Єлизавета Голікова та Ігор Тросніков, які раніше працювали в ТАСС. Увечері того ж дня вони зустрілися з редакцією. Розшифровку аудіозапису з цієї зустрічі отримала «Медуза» та опублікувала її на своєму сайті.

Як зазначають «Ведомости»,  незабаром видання вирішили покинути багато інших його співробітники.

В розмові з виданням пан Тросніков визнав, що в РБК є проблема з частиною співробітників.

«Але цю проблему можна вирішити, редакція продовжить працювати і випускати новини, газета продовжить виходити», - сказав пан Тросніков і зауважив, що поки що випускати газету буде самостійно.

Як раніше писав «Детектор медіа», в травні МВС РФ перевірило першого заступика гендиректора РБК Катерину Круглову, фінансового директора РБК Ігоря Селіванова, заступника гендиректора РБК з технологій Олександра Кононенка

За даними джерел «Медузи»  у групі ОНЕКСІМ, ФСБ та в оточенні бізнесмена Михайла Прохорова, обшуки в компаніях підприємця санкціонував особисто президент Росії.  Володимир Путін був обурений публікаціями РБК, присвяченими його родині. Йому не сподобалися матеріали розслідування про ймовірну доньку Путіна Катерину Тихонову, а також стаття про бізнес можливого зятя Путіна Кирила Шамалова й публікації про «панамські архіви», де знайшовся близький друг Путіна.  Прес-секретар президента Дмитро Пєсков заявляв, що Кремль не бере участі у тиску на Михайла Прохорова. 

Фото: "Медуза"

 

detector.media